Nem férek a bőrödbe

Nem férek a bőrödbe

Freaky Friday

Dr. Tess (Jamie Lee Curtis) egy fiatalos anyuka, mégsem képes zöld ágra vergődni kamasz lányával, Annával (Lindsay Lohan). Tess közelgő esküvőjére készülődik, amit lánya nem néz jó szemmel. Anna pedig csak a zenének él, egy rock bandában gitározik, ami viszont anyjának nem igazán tetszik.… Több

Rendező: Mark Waters
Író: Mary Rodgers
Forgatókönyvíró: Heather Hach, Leslie Dixon
Premier (HU): 2003.12.18. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.11.22 Timon

Én sem fértem a bőrömbe a röhögéstől

Zseniális vígjáték ez a javából, némi fantasyvel fűszerezve. Jól el lehet ezzel lenni, és persze tanulságos is, mennyire fontos kerülni a konfliktushelyzetet, és lehetőleg közös nevezőre jutni. A történet főszereplői egy anya és lánya. Itt azt láthattuk, hogy megismerték egymás helyzetét. Egyiküknek sem könnyű: a lánynak valóban nem olyan könnyű a suliban, az anyjának a szerepét viszont az ő testében meglepően könnyen veszi végül, ahogy az előadáson lazára veszi a dolgot. Van persze sok megható oldala is annak, hogy ilyenkor mit meg nem tudhatnak egymásról. Vagyis hát... megtudnának, ha ez lehetséges lenne. Ezek után mindazonáltal továbbra sem fogom kerülni a szerencsesütit. :) 10/10.

2017.10.14 ArpiHajdu és Réci

Kellemes kis vígjáték, még Lindsay Lohan balhés korszaka előttről. Jamie Lee Curtis-szel tökéletes összhangban alkották meg a testet cserélő anyát és lányát. Erről a témáról már sok film született, s általában mindegyik ugyanazt az utat járja be. Van... Több

2017.10.23 Deku

Na ilyet nem szívesen néznék meg még egyszer mert bűn rossz. Leginkább a története volt pusztító. Eleinte azt se tudtam eldönteni, hogy ez most vicc volt-e vagy most mi van.

2017.10.17 Szilonka

Jó pár ilyen film készült már, de valahogy ez egy mégis kedvelhető alkotás. Szereposztása is csak dob rajta. Lindsay Lohan itt még nem tette magát tönkre, kár érte.

2019.07.21 Ms. Akárki

Klasszikus tinifilm. A már jól megszokott unalomig feldolgozott testcserés történet, hogy két karakter nem értenek egyet ezért valami kozmikus erő miatt testet cserélnek, és ez miatt átélik egymás életét és nehézségeit, amitől egycsapásra megértik eg... Több

Lindsay Lohan a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.Szerző: mamiéstöti2

-t eredetileg Anna szerepére hallgatták meg, de végül kihátrált, és csak egy kisebb mellékszerepet fogadott el.Szerző: ps

Az alkotók felajánlottak egy mellékszerepet Gwen Stefani számára, de ő nem élt a lehetőséggel.Szerző: ps

A tanáriban látható SONY televízióról az S és Y betűket eltávolították, így egy képezeletbeli ON márkajelzésű készüléket láthatunk.Szerző: ps