Nincs Helsing - Rémes film

Nincs Helsing - Rémes film

Stan Helsing
Videók

Halloween éjszakáján Stan Helsing, a videotékában napot lopó lúzer, őrülten szexis ex-barátnője, legjobb haverja és egy sztriptíztáncosnő, aki éppen masszőz egy kisvárosban rekednek, amelyet minden idők hat legnagyobb filmes gonosztevője tart rettegésben. És miközben Stan megtudja, miért keveri mindenki össze Van Helsinggel, a legendás szörnyvadásszal, túl kell élniük az éjszakát, amelyben találkoznak a szörnyekkel, gyilkos stopposokkal, vámpírlotyókkal és beneveznek egy mindent eldöntő gyilkos karaoke versenyre. Arról nem is beszélve, hogy fergeteges alakítást nyújt Leslie Nielsen (Airplane!, Csupasz pisztoly) is a filmben, amit a Horrorra akadva egyik tettestársa követett el. Ez minden idők egyik legrémisztőbb, legviccesebb, legszexisebb és legagyatlanabb filmeseménye.

Rendező: Bo Zenga
Író: Bo Zenga
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2012.05.17.

2022.01.24 Bakugan

Paródiafilmek kedvelőjeként sokkal többet vártam ettől a filmtől, főleg hogy a Horrorra akadva alkotóitól van. Az egész film unalmas, kicsit sem vicces, kellemetlen és gagyi. Ha esetleg bárki Horrorra akadva-folytatást vár tőle, akkor hatalmas csalódás lesz.

2020.10.27 BoBamburg

Nem a legkiemelkedőbb darabja a horrorfilmeket parodizáló vígjátékoknak, de pár sör mellé egész jó szórakozás. Na meg persze nem árt tudni helyén kezelni a dolgokat, és úgy nézni, hogy ez egy zs kategóriás film.

2017.10.12 Lamboh

Találó cím :D Minden egyes pillanata rémes volt. Kategóriájában az egyik leggyengébb eresztés, ami ezidáig készült. Rémes színészi játék, rémes humor, és ezek mellett még dögunalmas is.

2018.12.07 harnas1207 Nézhetetlen

Nem értem az egészet. Egy paródiát nem könnyű elrontani. Annyi az alapanyag, hogy csak csurran cseppen valami poén bele. De itt sikerült egy szánalmas és borzasztó filmet összehozni.