Nine Lives

Cheryl Hines
Christopher Walken
Christopher Walken
Malina Weissman

A milliárdos üzletember, Tom Brand vérbeli munkamániás, és bár hatalmas vagyonra tett szert karrierje során, ennek komoly ára volt: teljesen elhanyagolta gyönyörű feleségét és kislányát, a tizenegy éves Rebeccát. Tom ki nem állhatja a macskákat, így nincs elragadtatva lánya születésnapi… Több

Ország: Franciaország, Kanada, Kína
Premier (HU): 2016.09.08.

2021.06.11 !Narancs26

Zseniális film macskabarátoknak, nagyon cuki a cica, és Mr. Purrkins szerepét C. Walken a tőle megszokott színvonalon hozza. 5 csillag simán mehet neki ebben a filmkategóriában.

2018.01.18 mamiéstöti2

Szerintem ahhoz képest, hogy már egy agyon tárgyalt témát boncolgat a film, simán üti az elődjei szintjét.

2021.03.08 Yosihiro

Kilenc élet

Nekem sajnos ez a film nem jött be. Sem a fantasy, sem a poénos, sem a macskás részek nem tudták azt nyújtani, amit elvártam volna. Igazából csak a mondanivalója tudja azt visszaadni, ami a filmben elvész. A család és a gyermek szeretete fontos kell,... Teljes kritika

2019.05.15 indingo

Macskabarátok kedvence lehet egy-két poénnal, és aki hagyja magát és elengedi a fantáziáját, jól fog szórakozni, de aki túl sokat vár, az csalódni fog.

2017.02.12 ArpiHajdu és Réci

A lélekvándorlásos állatos filmek mindig ugyanarra a sémára épülnek, mint a Kilenc élet is. Van egy "főhős", aki emberi életét nem tudja eléggé értékelni, nem tölt elég időt a szeretteivel, nem tud harmóniát teremteni a sikeres karrier és a családi é... Több

A film összbevétele 57 814 445 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 60 256 846 forintot termelt. A hazai mozik összesen 47 599 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az Iant alakító Mark Consuelos allergiás a macskaszőrre, így a cicával közös jeleneteiben az undorodó reakciói valósak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A forgatásra Kanadában és az Egyesült Államokban került sor 2015 júliusában. Szerző: dulkap

A forgatás nagyjából 30M $-ba került.Szerző: dulkap

Eredetileg 2016. április 29-én mutatták volna be a filmet, de végül eltolták a premiert augusztus 5-re. Szerző: dulkap

(2016. 09. 18.)
A nagy történetmesélés közben Sonnenfeld elfelejt vicces lenni, pedig ez lenne az egyetlen elfogadható kifogás egy ilyen C-kategóriás vasárnap délutáni matinéra. Tanulság: Spacey-t inkább emberi formában szeretjük. Több

(2018. 12. 11.)
Nine Lives (2018)
"Ettől a filmtől datálom Sonnenfeld rendezőt és Spacey színészt megélhetési bűnözőnek. Amit ebben a filmben elkövettek a rajongóikkal - Spacey-nek biztos voltak - azt egyhamar nem fogjuk nekik megköszönni." Több