Horror a Szaharában

Horror a Szaharában

Nine Miles Down

Különös esetek kivizsgálása céljából biztonsági szakértő érkezik egy tudományos táborba. Jack találkozik Jennie Christiansonnal, aki azt állítja, hogy ő az egyedüli túlélő, a többiek megőrültek és meghaltak.

(dulkap)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Ausztrália, Magyarország
Premier: 2009.10.31.
Kate Nauta
Adrian Paul
Kate Nauta

2022.07.15 harnas1207

A történet agyonrágott csont, de én ennek ellenére élvezem az újabb és újabb verziókat. Szánalmasan rossz a kivitelezés, mégis vannak értékelhető részei. Sokkal rosszabbra számítottam.

2015.05.25 Rajkó

Adrian Paul nevét látva a stáblistán igazából nem sokat vártam volna a filmtől, de az az igazság, hogy kellemesen csalódtam. Noha nem annyira eredeti a történet, engem mégis teljesen le tudott kötni. Jó kis akciófilm, amibe azért sikerült egy jobban megírt sztorit is belepréselni.

2015.09.23 issue

Hát, nem akarok senkit sem megsérteni, de ezeket a filmeket mindig is feleslegesnek tartottam. Egyszerűen nem adnak semmit sem, ráadásul nem is szórakoztatóak. Szinte minden szempontból nagyon híg alkotások.

A filmet Tunéziában és Budapesten a Budafoki Filmstúdióban forgatták. Szerző: dulkap

2002 májusában még Val Kilmerrel is tárgyaltak a főszerepről. Szerző: dulkap

2006-ban még úgy volt, hogy Olivier Martinez és Radha Mitchell alakítják a főszerepeket. Szerző: dulkap