A LEGO Ninjago: Film

The LEGO Ninjago Movie

2022.02.19 Bakugan

Még a 2011-es sorozat megjelenésekor néha-néha ránézegettem a sorozatra, de akkor sem volt nagy kedvencem, mert nekem ez a nindzsás téma annyira nem jött át, de azért úgy elnézegettem, mikor ment. Ennek a hatására döntöttem úgy, hogy megnézem, mit t... Több

2017.10.07 indingo

Összességében nem volt, rossz csak eléggé fárasztó a története meg a figurák nézni is. Voltak benne jó gondolatok, de én nem ilyen mesére vinném a gyerekemet.

2018.02.15 Deku

Elolvasván az előzetest nagyon ígéretes volt de sajnos közel sem tudta hozni az elvárt szintet. Ezt én kicsit erőltetettnek tartottam, egyszerűen nem láttam semmi értelmét a filmnek már rögtön az elejétől kezdve.

2019.04.17 Norbert93

Na ez már az a Lego film, ami inkább fárasztó meg idegesitő. Nem hinném, hogy a kicsik tudnák-e élvezni, sokkal több értelmesebb és komplettebb mese van számukra is.

2018.01.19 BoBamburg

Habár a ninjago sorozatból egy részt se láttam, teljesen szórakoztató volt így is. Sok újat nem mutat, hozza a Lego filmek által megszokott sémát; vicces, látványos, plusz egy kevéske mondanivaló.

2018.07.22 Megamovie

Szeretem a lego filmeket de ez valahogy nem volt az igazi,nem mondom hogy csalódtam mert nem mivel nem vártam tőle semmit. Egy egyszer nézős agykikapcsolós popcorn mozinak egész jó viszont sajnálom hogy túl sok mindent CGI-vel oldottak meg a Lego kal... Több

2017.09.19 tomvétsz

Az eddigi lego mozik is bejöttek, és szerencsére ez sem okozott csalódást. Nem mondom, hogy felér a lego batman szintjére, de a maga nemében ismét remek film született, amin a felnőtt közönség talán egy fokkal jobban is fog szórakoznia, mint a fiatalok.

2017.09.15 lord777

Imádom a LEGO-t, mindenestül. Több pc-s játékkal is játszottam, láttam a korábbi filmeket, így nem volt kérdés, hogy ezt is bevállalom. És nem is csalódtam, tökéletesen hozza az elvárt humort és a színvonalat. Az idei év legszórakoztatóbb filmje nálam.

2017.09.17 Face

Ismét tettem egy próbát, de én valahogy nem érzem az átütő erőt ezekben a legós filmekben. Jó, jó, vicces, meg minden, de azt hiszem én itt abbahagyom, nem igazán az én ízlésemnek találták ki.

2017.09.16 Sziszi

Akárcsak az előző Lego filmek, ez is egészen zseniális lett. Valamit nagyon éreznek az alkotók, hogy önismétlés nélkül tudják hozni a színvonalat. Baromi vicces és rendkívül szórakoztató. Csillagos ötös.