Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kés/alatt

(Nip/Tuck)
Kés/alatt

Tartalom

Két népszerű plasztikai sebész kalandjaiból kapunk ízelítőt a sorozat által - egyikük példás családapa, míg másikuk egy igazi playboy. Munkájuk során nem csupán ráncfelvarrást végeznek, hanem szaftos kis bűnügyekbe is belesiklanak olykor. (erare)

2015. 09. 17. 11:23

Fordulatos és meglepő sorozat, végre egy olyan történet, ami nem annyira kiszámítható.

2015. 06. 08. 21:00

Ez szerintem a valaha elkészített legjobb sorozat. Minden benne van ami kell egy nőnek: szexi pasi (Julian McMahon) és az igazi amerikai álomhelyszínek (Miami), a pasiknak pedig szexualitás és erőszak. A benne látható plasztikai műtétek néha elég rémisztően pontosan lettek ábrázolva és volt benne pár elég vad szituáció is, de igazán izgalmas és lebilincselő sorozat.

2016. 07. 29. 17:33

Érdeks sorozat és az alapkoncepciója miatt nagyon meg is osztja a nézőket és a róla alkotott véleményt. Zseniálisan és nyersen tálalja a mai világ külső szemléletét és hogy hibásan mit találunk a legfontosabbnak. Magával ragadja a néző figyelmét.