Kés/alatt

3. évad (2005) - 15 epizód
4. évad (2006) - 15 epizód
5. évad (2007) - 22 epizód
6. évad (2009) - 19 epizód

Két népszerű plasztikai sebész kalandjaiból kapunk ízelítőt a sorozat által - egyikük példás családapa, míg másikuk egy igazi playboy. Munkájuk során nem csupán ráncfelvarrást végeznek, hanem szaftos kis bűnügyekbe is belesiklanak olykor.

(erare)

Premier (HU): 2004.09.10. | HBO Max (2022.06.01.)

2023.07.22 Diabolus

Nagy kedvenc

Fordulatos, nem kiszámítható, nagyon lebilincselő sorozat, különböző sorsokkal, életutakkal. Nem egy szokványos, könnyen feledhető alkotás, én nagyon kedvelem, éppen újranézem sok-sok év után.

2017.08.23 Deku

Nekem ez a film túl szexista lett, semmi másról nem szól az egész. Nagyon alpári tud lenni és ez nem bejövős. Az alaptörténet nem olyan rossz, csak a megvalósítása az ami nem jött be.

2015.06.08 Brigusz724

Ez szerintem a valaha elkészített legjobb sorozat. Minden benne van ami kell egy nőnek: szexi pasi (Julian McMahon) és az igazi amerikai álomhelyszínek (Miami), a pasiknak pedig szexualitás és erőszak. A benne látható plasztikai műtétek néha elég rém... Több

2016.07.29 Homer

Érdeks sorozat és az alapkoncepciója miatt nagyon meg is osztja a nézőket és a róla alkotott véleményt. Zseniálisan és nyersen tálalja a mai világ külső szemléletét és hogy hibásan mit találunk a legfontosabbnak. Magával ragadja a néző figyelmét.

2017.06.19 VK

Nem rossz film. Érdekes alaptörténeteket ötvöz, amitől igazán izgalmassá válik. A szereplők hitelesek, a téma érdekes és a kivitelezése profi. Nem egy sablonos film.