Tomboló bosszúvágy

Tomboló bosszúvágy

No Good Deed
Berto49

Egy instabil szökött fegyenc terrorizálni kezd egy egyedülálló kétgyermekes anyát...

(hp)

Rendező: Sam Miller
Író: Aimee Lagos
Premier: 2014.09.10.

2022.02.06 Zsolt Zsolt

Szerintem nem volt rossz film, bár nem vagyok híve az egy helyszínen játszódó filmeknek, de itt most voltak izgalmak, a nő nagyon naiv volt, de szerencsére győzött az igazság.

2017.05.02 mamiéstöti2

Elejétől a végig izgalmas thriller, nagyon jól kidolgozott karakterek és nem zavaró az, hogy végig ugyanaz a helyszín, bár ebben a kategóriában A fülke a nyerő.

2019.08.02 Berto49

Igazi „oké egyszer elmegy” kategória

Semmi újat nem hozott ez a film a home invasion kategória darabjai közé. Ami kiemelkedik benne az Idris Elba alakítása, aki ezúttal „rossz” fiúként szerepelt. Karizmatikus egyénisége miatt a néző hajlandó elnézni a történet logikai bukfencét, a sosem látott idegent a házába beinvitáló frusztrált háziasszony (Taraji P. Henson) megmagyarázhatatlanul ostoba tettét. Az erősen szembetűnő alacsony költségvetés miatt túl sok benne a „csevej” és csak a film végére pörögnek fel némileg az események, bár a végkifejlet hamar kitalálható. A bombasztikus magyar cím újabb gyöngyszeme a bárgyú magyar címadásnak. Ideje lenne mélyreható változtatást eszközölni ennél a testületnél!

2018.01.05 HE7EDIK

Egy izgalmas thriller, se több, se kevesebb. Idris Elba elég kellemes színész, ezt is csont nélkül lehozza. Egyszer nézős iparos munka, de a jobb fajtából. A kezdőjelenet pedig kimondottan tetszett.

2015.03.04 Real013

Ebben a filmben nincsen semmi, ami működik. A fényképezés talán átcsúszna egy éppen csak görbülő jeggyel az operatőri vizsgán, a többi viszont minden szinten borzalmas. Olyan az egész, mint a legolcsóbb mirelit étel, amit meg lehet enni, ha nagyon éh... Több

Ugyanazt a zenét használták fel, mint a Jelek (2002) című filmben.Szerző: dulkap