Éjszakai ragadozók

Nocturnal Animals

Movieaddicts.hu
2016/11/11

Mindezek ellenére nekem tetszett az Éjszakai ragadozók, mivel egy nagyon különleges filmélményben volt részem. Külön érdemes megnézni a nagyszerű bosszúdráma miatt, ami a filmet az év legjobb thrillerjei közé emeli. Több

Smoking Barrels
2016/11/13

Lehet, el kell fogadnunk, hogy nem Tom Ford a következő Lynch vagy Fincher, aki ettől függetlenül persze még lehet egy jó rendező (az is), csak azt a bizonyos pluszt nem tudja szolgáltatni, mint a legnagyobbak. Több

Revizoronline.com
2016/11/17

Művészi bosszú
Nem elég, hogy menő divattervező, még filmeket is tud rendezni. Tom Ford második nagyjátékfilmjét, az Éjszakai ragadozókat szeretni fogják azok, akiket már az első mozijával, az Egy egyedülálló férfival is meggyőzött a tehetségéről. Több

Supernatural Movies
2016/11/17

Érezted már magad boldogtalannak, vagy tönkretettnek? Olyannak, akinek a látszat ellenére is nagy problémája van? Olyannak, akit az élet megrágott, majd kiköpött? Olyannak, aki úgy érzi már semmi sem segít? Olyannak, aki nem találja a helyét? Ha igen, akkor ez a te filmed. Több

Vox.hu
2016/11/19

Értékelés: 9.5/10
Egy sorozatgyilkosos road movie/pszichothriller találkozása egy végtelenül szép és szomorú szerelmi melodrámával, az év egyik legszívfájdítóbb zárójelenetével. Több

Lone Wolf
2016/12/24

Értékelés: 8.2/10
A film végre komolyan vehető, valódi értéket tesz le a 2016-os év mozitermései közé, az idei esztendő egyik legjobb alkotásával megajándékozva bennünket. Értékelésünk – saját szempontrendszerünk alapján – nem lehet kevesebb 8,2 pontnál (történet: 1,5, alakítások: 2, rendezés: 2, látvány: 1,5, hitelesség: 1,5, egyediségért + 0,2) Több

Hessteg.com
2017/02/22

Éjszakai Ragadozók
Szándékosan nem tájékozódtam a megtekintés előtt a történetről, a háttérről és a fél szemmel elkapott előzeteseken, avagy ajánlókban átáramló információkon kívül nem is nagyon tudtam semmit a filmről. A szereplők közül a két főszereplő személyével tisztában voltam, ez épp elegendő is volt ahhoz, hogy érdeklődve üljek a film elé. Több

Kaveszunetben.blog.hu
2017/05/23

Értékelés: 7.5/10
Összességében azért az "Éjszakai ragadozók" egy különleges, gondolatébresztő és megdöbbentő filmalkotás. Ajánlani tudom a valódi érzéseket átélni szerető, intellektuálisan érzékeny, empatikus és gondolkodni szerető, igényesebb filmkedvelőknek, akik képesek feldolgozni a történet kegyetlenségeit. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/12/02

Párhuzamos krimik
A film bár lassú, nem kiszámítható, épp ezért végig sikerrel tartja fent az érdeklődést. A sztori elején úgy tűnhet, egy olyan krimiszálat kapunk, ami arra fog kifutni, hogy a kötetben elrabolt két nőt megtaláljuk, ám ezt az elvárást, amit a film felkínál, rögtön szét is bombázza (ez előnyére válik). Több

jerrycomovie
2018/12/05

Nocturnal Animals (2016)
"Megtekintés: Sokkal jobb értékelést kapott ez a bosszúfilm, mint amit valójában megérdemel.
Kifejtem bővebben, miért gondolom azt, hogy ez a mozi erősen túlértékelt." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!