Non-stop

Anson Mount
Omar Metwally
Frank Deal
Liam Neeson

A New York és London közti non-stop repülőjárat biztonságáért felelős légi marsallja, Bill Marks (Liam Neeson) egy reggel fenyegető üzenetet kap: vagy átutalnak 150 millió dollárt egy adott bankszámlára, vagy a repülőgép utasai közül 20 percenként meghal valaki. Marks igyekszik megmenti… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2014.02.27.

2022.09.09 uniterra

Majdnem jó, erre a végén durr, majd rögtön a gép segge alatt egy kifutópálya. Az író csak annyit mondott, ok befejeztem. Pityputty pozitív fordulat, mindenki happy, és a kislány buksija is meg lett simogatva. Utolsó 5 perc stáblistával.

Liam Neeson ahogyan öregszik,egyre jobban teljesít.Ez a mozija is jól sikerült,tele feszültséggel,izgalommal,és azért a csavar sem hiányozhat belőle.Egy kellemes akció-thriller,amit csak ajánlani tudok.Plusz Julianne Moore is jól hozza a saját karakterét.

2022.07.22 Dorkateo

Nekem nagyon bejön Liam Neeson akciófigurája. Ebben a filmben is élvezettel néztem, ahogy hősként küzd és győz. A Downton Abbey-ből megismert Michelle Dockery itt is ügyesen játszik. A fordulatok engem sosem hatnak meg, inkább a karakterek formálódás... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon izgalmas feszült hangulatú thriller. Liam Neeson egyik legjobb filmje, melyben az sem jelent problémát, hogy a végéig egy repülőgépen játszódik.

2016.11.18 indingo

Szokásos Liam Neeson alkotás, de nekem tetszett, már többször láttam. Érdekes a története.

Liam Neeson a szerepre készülve kettle-bellel edzett.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Egy Airbus A330-300 repülőgépen forgatták a filmet.Szerző: mamiéstöti2

Az utolsó jelenet forgatása közben Liam Neeson egy kisebb agyvérzést kapott, de folytatta a munkát.Szerző: kázsé

Bár Liam Neeson minden filmjében ír akcentussal beszél, csak kevés esetben - köztük itt - magyarázzák meg, hogy miért.Szerző: kázsé

Értékelés: 7.2/10
(2015. 05. 07.)
Non-Stop
Neeson morcos tekintetét és persze a digitálisan magyarra átültetett telefonüzeneteket leszámítva kevés lenyomata marad meg tartósan a filmnek. Több
Vagabond
A nagy pénzrablás