Nowhere Boy
Kristin Scott Thomas
Anne-Marie Duff

A legendás énekes, John Lennon korai éveiről szól a film, még mielőtt megalakította a Beatles együttest zenész társával, Paul McCarney-val. Lennont nagynénje, Mimi nevelte fel, mivel ötéves korában elvesztette édesanyját egy autóbalesetben. John sóvárgott a normális családi élet után, e… Több

Forgatókönyvíró: Julia Baird, Matt Greenhalgh
Ország: Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2012.09.08.

2022.11.17 m.kaladze

Film Lennon én vagyok a nagymenő

A film hűen adja vissza az akkori Angliát, Lennon körül történt dolgokat, az anyjával illetve Mimivel való kapcsolatát. 2 dolgot jegyeznék meg, ami nem tetszett a filmben, SPOILER: 1. amikor John anyja meghal és odasóz Paul McCartney-nak is, nem hisz... Teljes kritika

2018.10.12 dailyfilmsan

Túl dramatikus. Túlságosan sok benne a konfliktus ami esetenként nem is érdekli a nézőt. Nem elég dinamikus a film . Valójában inkább a rossz részeket ragadja meg John Lenon fiatal éveiből mint azt hogy milyen úton indult a pályafutása.

2017.04.14 bahhama

Kedvenc Lennon-önéletrajzi filmem. Nagyon tetszett a film, különösen a finom bemutatása annak, hogyan szerettette meg a fiatal Johnnal a zenét az édesanyja. John és a nagynéni kapcsolata is hektikus, mégis összességében fontos szerepe volt abban, ahogyan a sorsa alakult.

2016.03.03 marklar

Van ennél jobb életrajzi vagy ahhoz hasonló film, mint ez. Nekem hiányosnak és elkapkodottnak tűnt. Nem is tudtam átérezni a dolgait.

2019.11.21 Xenomorf

Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Érdekes volt és sok mindent megtudtam John Lennonról, amit korábban még nem tudtam. Jó volt nézni, érdekes volt nagyon.

John mendipsi szobájának szobájának a falán látható egy rajz (egy labdarugót és két játékvezetőt ábrázoló), amely John Lennon 1974-es albumán (Walls and Bridges) is feltűnik.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az Egyesült Államok néhány mozijában 2010. október 9-én mutatták be a filmet. Ezen a napon lett volna 70 éves John Lennon.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Thomas Brodie-Sangsternek meg kellett tanulnia bal kézzel gitároznia annak érdekében, hogy hitelesen alakítsa Paul McCartney-t.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film címe egyben utalás egy ismert Beatles számra, a Nowhere Man címűre.Szerző: ArpiHajdu és Réci