Nyerő páros

Nyerő páros

Double Team

Nehéz a terroristaelhárítók élete. Hiába próbálnak kiszállni a buliból, normális ember módjára élni, családot alapítani, gyereket nevelni, ez nem olyan munka, amelyet egyik napról a másikra csak úgy abba lehetne hagyni. Ezzel a problémával szembesül Jack Quinn is, aki békésen éldegél állapotos feleségével a francia Riviérán, amikor váratlanul olyan megbízást kap, amit lehetetlen viszszautasítani: Stavros, a világ legveszedelmesebb terroristája egy minden eddiginél véresebb akcióra készül. Az egyetlen ember, aki megfékezheti: Jack Quinn.

Rendező: Tsui Hark
Forgatókönyvíró: Don Jakoby, Paul Mones
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 1997.07.17.

2022.06.18 Drawen H.

3 csillag nagy jóindulattal.

A történések a cselekmény mesélése az úgynevezett "aranyköpések",dialógususssnak inkább nem nevezném, mondatok halmaza. Szóval ez a film 1997-es, nos 15-öt simán le tagadhatna!

2016.05.22 Yosihiro

Remek akció, vígjáték Van D. és Dennis R főszereplésével. Ez egy jól sikerült akció vigjáték ajánlom mindenkinek nem fognak csalódni :)

2019.05.03 Norbert93

Van Damme csúcskorszakának talán leggyengébb filmje, de azért a rossztól mégis messzebb. Dennis Rodman szerintem nem volt egy kifejezetten jó választás, egyenesen irritáló a képernyőn való jelenléte.

2018.08.03 a-arnold

Az utóbbi időben rákattantam a Jean Claude Van Damme filmekre, ez pont egy olyan darab, hogy középkategóriás, de azért nézhető. A kedvenceim a Kickboxer, Véres Játék, és az Oroszlánszív. Jobban áll neki, amikor verekszik, főleg amikor Muay Thai-t. De... Több

Mickey Rourke komoly harcművészeti oktatáson esett át a forgatás előtt, nem csak megjelenésének javítása érdekében, hanem, hogy felkészüljön a Jean-Claude Van Damme-mal folytatott harci jelenetre.Szerző: rbernadett