Nyom nélkül

Nyom nélkül

The Vanishing

Diane és Jeff fiatalok és szeretik egymást. Egy látszólag átlagos délutánon elindulnak, hogy a városon kívül töltsék a szabadságukat. Útközben megállnak egy benzinkútnál, ahol a nő bemegy vásárolni a szupermarketbe. A férfi ekkor látja utoljára a barátnőjét. Három év elteltével még mindig elszántan keresi, bár a rendőrség már rég feladta és lezárta a nyomozást. Jeff nem bír megbirkózni a gondolattal, hogy le kell mondania kedveséről. A sötétben tapogatózó, megszállott férfi nem is sejti, micsoda ördögi machinációk állnak az eltűnés hátterében. Amikor viszont megtudja, már az ő élete is veszélybe kerül.

Rendező: George Sluizer

Jeff Bridges
Nancy Travis
Nancy Travis

2020.09.25 Interfectorem Sabnock

Elég sokszor megnéztem már ezt a filmet, és iszonyatosan jól indul, megteremtve a feszültséget. Láthatjuk benne a kissé paranoiás Kiefer Sutherlandet, aki megszállottan keresi a menyasszonyát, akit egy pár percre hagyott magára. Oké, azt ugye viszony... Több

2020.09.16 uniterra

Atlagos mozi. Egyedul Nancy Travis dolgozott meg jol a filmert. Kikovetkeztetheto tortenet, happy enddel.

2016.04.11 Panda

Nem rossz film, de nem is túl jó. Kategóriájában átlagos és egyszeri nézésre azért szórakoztató. A sztorija jó, de újdonságot nem adott, sok hasonlót láttunk már.

A film végét megváltoztatták, eredetileg még drámaibb volt.Szerző: stomachh

George Sluizer 1988-as, azonos című holland filmjének remake-je.Szerző: stomachh