ÖcsiKém 2: A londoni küldetés

ÖcsiKém 2: A londoni küldetés

Agent Cody Banks 2: Destination London

A tizenöt éves tini CIA-ügynök, Cody Banks a nyári tábornak álcázott kiképzõközpontba utazik, ahol nemcsak új feladat, hanem új partner is várja. A bumfordi, ám fölöttébb éles eszű Derek csatlakozik ezúttal hozzá. A két tinikém együttes erõvel próbálja meg megtalálni és lekapcsolni a gonosz kettõs ügynököt, aki meglépett a kísérleti agykontroll masinával. A nyomok Nagy-Britanniába vezetnek, ahol Banks az egyik elit magániskola tanulójának kiadva magát próbálja elkapni a szökevényt. A hajszába hamarosan a helyi tini ügynök, a csinos Emily is bekapcsolódik.

Rendező: Kevin Allen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2005.11.08.

ÖcsiKém  (2003)

2019.09.24 EDUARD98

Én eléggé kínosan feszengtem a film alatt végig, mivel azon felül, hogy sorra mellémentek a viccek, nem igazán értettem, hogy mit is látok épp. Meg lehet próbálni a filmet egyszer megnézni, de szerintem nem igazán lesz köszönet benne. :)

2017.06.24 kasztni

Hát, szerintem ez irtó gyenge lett, ráadásul kínos is, bár már az előző rész is az volt, szerintem. Valahogy nem értem ennek a koncepciónak a lényegét. Szerintem nevetséges és túlságosan elrugaszkodott.