somi

A hányattatott sorsú Russell testvérek, Tim és Kaylie, életét nem hétköznapi gondok keserítik meg. Szüleik brutális gyilkosság áldozatai lettek, amiért Timet el is ítélték. Kaylie azonban biztosan tudja, szüleik halálát természetfeletti erők okozták. Mikor Tim kiszabadul a börtönből,… Több

Rendező: Mike Flanagan
Forgatókönyvíró: Mike Flanagan, Jeff Howard, Jeff Seidman
Premier (HU): 2014.08.21.

2021.06.02 elekm90

Sajnos ez a film nem volt túl tartalmas, pedig ígéretesen indult. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy alig történik benne valami, ha mégis, az pedig eléggé sablonos és "ezerszer látott". A befejezése tök jó lenne, de a béna vágás és idősíkok közötti folyamatos ugrálás ezt is lerontotta.

2017.05.07 mamiéstöti2

Elég lapos horrorfilm volt. Semmi egyediség nincs benne. Jobban hasonlított számomra egy paródiára inkább, mint egy önálló filmre. Azért egyszer meglehet nézni.

Pszichohorror? Nem tudnám ezt az erősen középszerű filmet behatárolni. klisés, erőltetett, és unalmas maga a történet...a színészek próbálták jól előadni az egészet,de így is lapos. Sajnálom, mert azt hittem sokkal jobb lesz.

2015.10.03 dulkap

Sajnos semmi értékelhetőt nem adott számomra a film. Mintha forgatókönyv nem is lett volna, csak egy vázlat, amibe próbálnak minden titokzatos és megmagyarázhatatlan dolgot beleerőltetni. Árad a filmből az izzadságszag és a klisék. A film szépen csor... Több

2019.12.21 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Többiek finoman fogalmaztak....

Egy idegesítően lapos,történetmentes nulla minősítésű film,aki le tudja írni hogy pontosan miről szól azt díjaznám!! Az egész egy összevissza ugráló kusza történet,nem is tudom akik ezt összehozták meg e nézték a végeredményt.....

Az árverésen, ahol a tükröt eladják, elhangzik, hogy az a Levesque Ingatlantól származik. Paul Levesque a HHH néven ismert pankrátor, a World Wrestling Entertainment szupersztárja, a WWE Studios pedig a film egyik producere.Szerző: kázsé

A forgatás 24 napig tartott.Szerző: kázsé

Bár a filmet 2012-ben forgatták, és levetítették a 2013-as Torontói Filmfesztiválon, a valódi bemutatóra csak 2014-ben került sor.Szerző: kázsé

A forgatókönyvben minden múltbeli jelenet dőlt betűvel volt szedve, hogy meg tudják őket különböztetni a többi jelenettől.Szerző: kázsé

(2020. 07. 27.)
Összeségében még így is, minden gyengesége ellenére magasan az átlagos horrorvonal felett áll ez a film. Ha merészebb lett volna és tényleg egy szűk közönséget célzott volna meg az alkotásával, akkor igazán maradandót alkothatott volna. Több