Hivatali karácsony

Office Christmas Party
Kate McKinnon
Jimmy Kimmel
Kate McKinnon

Mikor úgy tűnik, hogy ügyvezető igazgató nővére elbocsájtja az egész osztályt, Clay úgy dönt, hogy egy felejthetetlen karácsonyi partit szervez, amivel a célja egy újabb üzletfél meggyőzése, és így még a részleg munkáját is megmentheti. Csakhogy a buli kezd kicsúszni az irányításuk… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, India
Premier (HU): 2016.12.08.

2023.11.23 Fikatours_blogger

Vicces

Jól szórakoztam a lehetetlen történeten.

2016.12.09 Thibo84

Nagy nevek, jó poénok, de az események addig laposak maradnak, amíg a buli fel nem pörög.

2017.04.10 indingo

Kár volt rá a pénzt pazarolni. Nem is értem azokat a színészeket akik elvállalták a szerepet. Tök unalmas volt, poénok valahol elvesztek benne. Erőltetett volt az egész.

2018.01.13 HercegPeter

A film első fele hihetetlenül gyenge, a humor legkisebb szikráját sem rejti magában. Attól a résztől kezdve válik értékelhetővé, amikor beindul a buli. Ott már akad néhány kisebb poén, de ezek is az átlagos, amerikai, elfajult bulis poénok. Semmi ere... Több

2017.07.18 Orosz István

Nekem ez sajna gyenguc lett. Egy két jó poén van benne, de szerintem ezzel a színész gárdával, és egy ilyen karácsonyi sztorival ez jóval ütősebb is lehetett volna, egy szóval egyszer nézhető, de többször nem kategória.

A film összbevétele 114 455 140 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 223 434 011 forintot termelt. A hazai mozik összesen 163 313 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

114,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

45 millió dollárból készült a film. Szerző: LionelMessi10

Jamie Chung és T.J. Miller adta Go-Go és Fred hangját a Hős6os (Big Hero 6) című rajzfilmben.Szerző: BéBé

Matt Walsh, Sam Richardson és Randal Park is szerepelt korábban Az alelnök (Veep) című sorozatban.Szerző: BéBé

(2016. 12. 09.)
Nagyon rossz éve volt a vígjáték műfajnak 2016, és bónuszként jött ez a film, hogy megadja a kegyelemdöfést. 40/100 Több

(2016. 12. 10.)
Hivatali Karácsony
Egyszerű, sablonos cselekmény egy gátlástalan irodai buli köré kanyarítva, remek színészekkel előadva. Nem is ígért többet. Kikapcsolódásnak pont jó.
6/10 Több

Értékelés: 5.5/10
(2016. 12. 18.)
Hivatali Karácsony
Egy szó, mint száz: idén ne várjunk túl sokat a hivatali karácsonyi bulitól.
5,5/10 Több

(2018. 12. 07.)
Office Christmas Party (2016)
"Néhány munkatárs, hogy megnyerjen egy befektetőt, megrendezik számára élete karácsonyi partiját. Hogy ez sikerül, annak oka, hogy némi por kerül a gépezetbe, de mindegy is a végkifejlet, ha a lehetőség valójában végig előttünk volt és a felmentő seregnek meg nincs patronja a fegyverébe.
Kb. ennyi a film." Több