Öld meg Rómeót!

Öld meg Rómeót!

Romeo Must Die

Egy bosszúszomjas zsaru felkutatja bátyja gyilkosát, és beleszeret egy olyan üzletember lányába, aki pénzügyletbe keveredett az apjával.

(szarka84)

Forgatókönyvíró: Mitchell Kapner, Eric Bernt, John Jarrell
Premier (HU): 2000.09.28.

2018.12.08 harnas1207

Izgalmas akciófilm, látványos harci jelenetekkel. A jet li filmek többsége azért élvezhető számomra, mert elhagyja az idegesítő belassult keleti stílust.

2018.09.13 Norbert93

Sajnálatos módon jellemző Jet Li filmjeire, hogy inkább az amerikai filmjei esnek a nézhető kategóriába, ahogy a "Romeo must die" is, persze azért itt is kapunk a drótos koreográfiából nem keveset, de szerencsére nem is túl sokat. A film hangulata, a... Több

2018.09.27 thejoker

Én személy szerint nagyon szeretem Jet Li-t és ebben a filmben is hozza azt amit kell. Nagyszerű verekedős akciójeleneteket láthatunk, pörgős kis film, szórakoztató és a története is megfogja a nézőt, egyáltalán nem unalmas.

2015.03.28 Aranyhal

Annak ellenére, hogy nem vagyok egy Jet Li rajongó, pozitívan csalódtam a filmben. Nagyon izgalmas, pörgős és szórakoztató és a sztori is tetszett. Ajánlani tudom!

2015.01.30 MrBlond

hát eléggé szabadon fogták föl a Shakespeare-klasszikust. nekem ez az újhullámos, olcsó akció nem igazán tetszett, éppen úgy, ahogy Jet Li nekem sosem volt annyira meggyőző és szórakoztató mint Jackie Chan.

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára. Szerző: mamiéstöti2

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Aalyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A film Aaliyah filmes debütálása, és tragikus halála miatt egyeben utolsó filmje is. Szerző: rbernadett