One Direction: This Is Us

Egy tehetségkutató versenyben kezdték, külön-külön. A kezdeti nehézségek ellenére azonban az öt srác hihetetlen sikereket ért el - együtt. A One Direction először Angliát hódította meg, azután Európában lett elképesztően népszerű, és ma már az Egyesült Államok is a lábai előtt hever. Ez a film… Több

Rendező: Morgan Spurlock
Premier (HU): 2013.09.05.

2015.06.30 bigi

Volt pár száma az együttesnek, amik nagyon tetszettek így a végén csak rászántam magam arra, hogy megnézzem. Az tény, hogy ez nem egy tipikus film, mert annak ugye mondanivalója van, de itt pont a fiúk voltak a lényeg és ez igy volt jó. Aki szereti a zenéket azoknak tetszeni fog.

2015.06.29 macikutya

Kinek a pap kinek a papné.. Szerintem az emberek min 40%-a nem is látta a filmet, de annak ellenére értékelték 0-ra, mert nem szereti ezt az 5 fiút akik 17 évesen többet elértek mint az utálkozók valaha is fognak. Szerintem jó volt a film és mi végig énekeltük az egészet.

2015.01.28 Bernyke

Húgom imádja őket, én is ! Tényleg jó, hogy leforgatták ezt a dokumentum filmet a srácokról! :) Csillagos 5-ös :D

2015.01.26 agnes

Ezt szavakba se tudnám önteni! A legkedvesebb emberek a számomra és csodálatos lett a TIU! *-* Ez nem 5 csillagot érdemel ez csillagos ötöst!

2015.04.01 Dorka1994

Zenés filmeket imádom és ez is nagyon jó :D