Zsákutca

Zsákutca

One Way

Közelgő esküvője érdekében és hogy saját hűtlenségére ne derüljön fény, Eddie (Til Schweiger), a menő hirdetési ügynökség szakembere segít tisztára mosni a cég főnökének fiát, akit nemi erőszakkal vádolnak. A hamis alibi mégsem menti meg sem őt, sem az elkövető Anthony-t (Sebastien Roberts) az áldozat, Angelina (Lauren Lee Smith) brutális bosszújától. Eddie-t nem csak menyasszonya rúgja ki, hanem a leendő após is a cégből, majd az események felgyorsulnak és csakhamar börtönben találja magát, gyilkossággal vádolva, ahonnan talán még rutinos védőügyvédje (Eric Roberts) sem tudja kiszabadítani.

Ország: Németország
Premier (HU): 2008.02.19.
Lauren Lee Smith
Lauren Lee Smith
Eric Roberts

2016.10.08 Twister

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film. Bírom a műfajt, de a német filmeknek van egy olyan jellegzetes világuk, amit nehezen tudok befogadni. Na, ez is kicsit olyan, de már az emészthető szinten. Elgondolkodtató, jó kis film lett.

2016.06.27 Sniper

Számomra elég művi volt ez a film. Nagyon steril és idegen, és ettől valahogy nem igazán tudtam élvezni.

2015.09.06 mártilány

Nem lett a kedvenc filmem, de egyszeri alkalomra megfelelő. Bírtam benne a csavaros sztorit. Esti unaloműzőnek ajánlott.