Videók

Julia, az ambiciózus tudós és programozó barátnője, Rebecca a sejtek öregedésével kapcsolatban végeznek kutatásokat. Már majdnem elértek valamiféle áttörést, amikor kiderül, hogy Julia barátja, Erik gyógyíthatatlan betegségben szenved. A két lány nem bírja nézni, ahogy a fiú állapota napról… Több

Forgatókönyvíró: Andreas Climent, André Hedetoft
Ország: Svédország
Premier: 2016.05.28.
Rafael Pettersson

KULCSSZAVAK

2018.07.09 Dan

Amondó vagyok, hogy egy kissé hiányérzetem van a filmtől. Nagyon sok minden ködös marad utána, ez igazából a nem túl jó vágásnak köszönhető. A jelenetek sokszor nagyon rosszkor vannak megvágva, ez egy kicsit frusztráló.

2017.10.22 Deku

Nem kedveltem a filmet mivel annyira unalmas, hogy azt hagyjuk is szerintem. Ilyen filmek is szép számmal vannak de ezeket nem kedvelem. Nagyon harmatos eresztés lett ez a film.

2017.03.24 panhnedy

Hát, ez a film nagyon ott van. Elképesztően izgalmas. Van egyfajta hangulatteremtő ereje, amit eleinte nem nagyon tudsz hova tenni. Mindemellett rendkívül fordulatos is.

2018.07.05 majkymi

Az eleje kissé vontatott volt, nem nagyon tudtam mit kezdeni vele. Persze úgy a film egyharmadától belendül a sztori. A színészi játékok nem valami eget rengetőek, úgy is mondhatnám, hogy eléggé sémán belül mozognak.

Delete
2013