Örök szerelem

Örök szerelem

Saawariya

Új városba megy az árva és otthontalan Ranbir Raj. Összebarátkozik a prostituált Gulabjival, aki meghívja, hogy töltse vele az éjszakát, ám a férfi visszautasítja. A lány végül Lillianhoz küldi, aki egyedül él és szobák kiadásából él. Ranbir szobát bérel nála és énekesként sikerül munkát találnia az egyik étteremben. Egyik alkalommal, hazafelé menet megpillant egy nőt a hídon. Megismerkedik vele, hazakíséri. Sakina szőnyegszövő és a nénikéjével, valamint a vak nagymamájával él. Amikor Ranbir szerelmet vallana neki, Sakina elmondja, hogy a szíve már másé.

Ország: India
Premier (HU): 2009.07.30. | Netflix (2021.11.01.)

2022.10.18 ChironIcon

Ritkán látni ilyen pazar látványvilággal megálmodott alkotást. Lenyűgöző díszletvilág. Kellemes kikapcsolódás egy estére.

2019.04.28 Puncs

Nem vagyok a romantikus, szerelmes filmek nagy rajongója, de ez a film mégis tetszett. Igaz, a sok ének már kevésbé jött be, és főszereplőnek is választhattak volna helyesebb színészt. Viszont a meseszerű, szürreális körítést nagyon tetszett. Igazi ... Több

2015.03.21 quentin

Szerintem az egyik legszebb vizuális élményem volt ez a film. Az atmoszférája, a története, a jelenetei. Érzéki.

2014.12.02 Vuk

Amolyan jellegzetesen női film, kicsit édeskés, giccses, és elképesztően butuska dialógusokra épül. Amugy szép.

A film összbevétele 885 574 dollár volt (imdb.com).

Két Stardust Superstar of Tomorrow díjat nyert el a film legjobb női és férfi főszereplő kategóriában.Szerző: Bogi87

Ranbir Kapoor dédnagyapja, Prithviraj Kapoor és Sonam Kapoor nagyapja, Surinder Kapoor unokatestvérek voltak.Szerző: Bogi87

A MetaCritic oldalán 44%-os vegyes kritikát kapott.Szerző: Bogi87

Sonam Kapoor lánya a szintén színész Anil Kapoor-nak.Szerző: Bogi87