Otthon, biztonságban

Otthon, biztonságban

Right at Your Door

Brad (Rory Cochrane), az állástalan zenész egy nap arra ébred, hogy a városban bomba robbant. Kiderül, hogy veszélyes, valószínűleg mérgező porfelhő került a levegőbe. Az utcán bolyongó túlélőket karanténba zárják, és azt kérik, aki otthon van, zárkózzon be, és lehetőség szerint hermetikusan zárja le a lakást. A kétségbeesett Brad képtelen telefonon elérni a feleségét, Lexit (Mary McCormack), ezért a házába betévedt munkással együtt szigetelőszalaggal lefedik a nyílászárókat. Ám Lexi, aki közben autóbalesetet szenvedett, még él, és sikerül hazajutnia. Most ott áll a bezárt ajtó előtt a halálosan rettegő és összezavarodott Braddel szemben.

Rendező: Chris Gorak
Író: Chris Gorak
Premier: 2006.01.23.

2024.01.22 RigbyTheMad

Sajnos ebben a filmben is látszik, hogy mindig úgy mutatják be, hogy együtt kelnek, szeretlek így, szeretlek úgy. És ha baj van, akkor hirtelen a nagy „szeretlek” szó elhalványul. Szó nélkül be kellett volna engednie a nőt, mivel inkább együtt halnék... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Végig húzták vonták a történetet nyögvenyelősen, de ez szerintem tudatos volt, hogy még jobban üljön a végkifejlet, ami sikerült is, de egy ledöbbenés nekem nem ér 90 perc szenvedést.

2018.12.12 harnas1207

Különleges film, minden szempontból. Kicsit olyan hangulata van, mint az új Cloverfield mozinak. Nem tudjuk biztosan mi történt, és eleinte mindent csak egy szemszögből látunk. A film végi csavar őrülten nagyot üt, megéri kivárni.

2022.03.08 pj19

Teljesen átlagos film. Teljesen átlagos szerepelőkkel. Bár azt el kell ismernem, hogy a végén tényleg volt egy csavar, de erre 1,5 órát kellett várni. Gyenge film! Csak annak ajánlom. aki nem tudja elütni a 1,5 óráját az életéből!

2016.04.15 irongozu

Hát nem mondanám kifejezetten érdekesnek és izgalmasnak ezt az alkotást, a morális dilemmáiban ezzel szemben nagyon kreatív tud lenni - éppen ezért biztos vagyok benne, hogy egy nehezen feledhető filmélménnyé fog válni a végére.Érdemes időt áldozni rá.

A film összbevétele 64 802 dollár volt (imdb.com).

(2021. 11. 25.)
Valószínűleg érezhették ezt a készítők is, így óriási – bevallom, számomra valóban meglepő – fordulattal zárul a történet, de csak egy percig örülhettem neki. A végső csavar megmenthette volna a filmet, egy-két percig azt éreztem, ebből még valami jó is kisülhet, de még a saját jó ötleteivel sem tudott sajnos mit kezdeni az Otthon, biztonságban.... Több
Hősök
2006