Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A válságstáb

(Our Brand Is Crisis)
A válságstáb

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Az amerikaiak által támogatott bolíviai elnökjelölt elég rosszul szerepel a közvéleménykutatások felmérései szerint. Itt jön a képbe a briliáns Jane Bodine (Sandra Bullock), aki minden szorult helyzetre tud valamilyen megoldást, s akinek ez a kampány volna a nagy visszatérési lehetőség az élvonalba. Az ellenzék kampányát egykori ellenfele, Pat Candy (Billy Bob Thornton) vezeti. Miatta került Jane komoly válságba, melyet kihasználva nyertek jelentős előnyt Candyék. (erare)

2016. 03. 07. 20:18

Nem annyira sikerült rájönnöm, hogy mit szeretne mondani a film, aminek egyszerű oka van, gyakorlatilag senkivel nem tudtam azonosulni. Pedig a téma nagyon aktuális, Amerikában meg pláne, ennek ellenére sem. Értem én, hogy Sandra Bullock szerette volna hozni a filmet, de sajnos nem sikerült neki. Erőltetett, kevés a magyarázat, rossz a tálalás, nem ajánlom.

2016. 07. 17. 01:59

Kíváncsi voltam erre a filmre, bár nem sok jót hallottam róla előzetesen. Hát, most már értem, miért... A bugyuta, logikátlan történetvezetés teljesen lerombolja a filmélményt.

2015. 11. 17. 11:29

Billy Bob és Bullock kettőse szerintem nagyon jól működik, de ez sem menti meg a filmet az unalomtól és a logikátlanságtól. Egyet értek az előttem szólókkal, de én megadom neki az átlagos jelzőt.

Joaquim de Almeida
Ann Dowd
Ann Dowd
Joaquim de Almeida
Filmtekercs: Demokrácia helyett hipokrácia
Önkritika, de legalábbis szarkazmus nélkül nem lehet filmet készíteni az amerikai politikai tanácsadás exportjáról. Ezért lett filmművészetileg sekélyes, politikailag pedig felháborító a George Clooney bábáskodásával és Sandra Bullock főszereplésével készült A válságstáb. 4/10