Oviapu

Oviapu

Daddy Day Care

Mikor a két reklámzseni, Charlie (Eddie Murphy) és Phil (Jeff Garlin) új fejlesztésű zöldséges müzlije totális katasztrófának bizonyul, elveszítik állásukat és feleségeik kényszerülnek munkába állni. Charlie és Phil azonban nem bírja soká a tétlenséget. Elhatározzák, hogy nyitnak egy ovit, és ezzel elkezdődik a kedves kalandok mulatságos sorozata. A váratlan siker újabb megpróbáltatások elé állítja a két jó barátot, de szerencsére számíthatnak Marvin (Steve Zahn), Kim (Regina King) és Bruce (Kevin Nealon) segítségére.

Rendező: Steve Carr
Író: Geoff Rodkey
Premier (HU): 2003.08.07. | Netflix (2022.05.01.)

Oviapu 2.  (2007)

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon cuki mézesmázos film lett a végére a gyerekek miatt. A történet eléggé alacsony költségvetés szagú de Eddie Murphy miatt nekem mégis egész jó kikapcsolódást nyújt. Némely gyerekneveléses r€szen az elején sírtam a röhögéstől.

2017.06.20 indingo

A kis csokifiú a leginkább említésre méltó a filmből. A cselekménye nekem ne olt vicces, de valakinek biztos tetszik. A kisebb korosztály számára jó lehet.

2018.01.31 diumiu

Eddie Murphy a listámon nem igazán van előkelő helyen, de ennek ellenére belevágtam ebbe a filmbe, amit a gyerekek miatt nem bántam meg. Számomra ennek ellenére egyszer nézhető a film.

2017.07.31 Lonka

Eddie Murphy nem a kedvencem, de nem is miatta néztem. Nagyon aranyos kiskölykök vannak benne. A története egy erős közepes, azért még dolgozhattak volna a párbeszédeken.

2015.04.21 Curacao86

Rendkívül vicces, szórakoztató, családi film, ami a vígjáték műfaj kedvelőinek és Eddie Murphy rajongóknak kötelező. Kivételesen ez többször nézhető film, jókedv esetén még jobb lesz a hangulat, lazításra tökéletes bármikor. :)