Kobna Holdbrook-Smith
Jim Broadbent
Jim Broadbent
Brendan Gleeson

Mindenki kedvenc macija, a dédelgetni való Paddington boldogan éldegél a Brown családdal Windsor Gardensben, ahol az előző részben talált otthonra. Paddington csupa szív és vidámság, és amerre csak jár, marmeládot osztogat, így nem csoda, hogy roppant népszerű a helyiek körében. A… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2017.11.30.

Paddington 3  (2024)

Paddington  (2014)

2019.12.02 romcul

Ennél jobb családi film még nem került idén a mozikba. A párommal nagyon élveztük, igazán bájos, humoros és a maga módján nagyon eredeti. Beülsz, és elfelejtesz mindent, ami odakint vár, én ezt várom el egy jó mozitól, és a Paddington 2 megadta ezt a számomra.

2018.12.13 mamiéstöti2

Van olyan jó, ha nem jobb, mint az első rész, végig szórakoztató és a története is jó. Hugh Grant is jól szerepel benne.

2018.02.15 Deku

Nem hiszem, hogy évekig emlékszek majd erre a filmre de ettől függetlenül ez egy igencsak szuper film. Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet.

2018.03.19 BoBamburg

Teljes mértékben szórakoztató film, amit nem kell túlgondolni, Paddington karaktere pedig tökéletes. Habár sok helyen néha nekem zavaróan túl voltak tolva bizonyos gagyi poénok (oké, angol humor), de egy kedves és aranyos film és helyenként tényleg jó poénok is vannak benne.

2018.03.14 Berto49

Az első részből emlékeztem rá, hogy milyen aranyos figura a kis Paddigton, a kék kabátjában és a piros kalapjában. Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, de ennek ellenére jól szórakoztam. Egyébként nem szeretem az animációs filmeket, mégis tetszet... Több

A film összbevétele 227 331 938 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 38 730 480 forintot termelt. A hazai mozik összesen 37 896 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bár mindketten veteránnak számítanak, a Paddington 2 Sally Hawkins és Hugh Bonneville első folytatásfilmje.Szerző: hp

Paddington kitalálója, Michael Bond 1956-ban kezdett el dolgozni a karakteren, két évvel később pedig megjelent a Paddington-könyvsorozat első része. Szerző: hp

A Paddington könyvek szerzőjének, Michael Bondnak a 90. születésnapját mondták el, hogy elkészül a második rész. Szerző: hp

Az alkotók már a Paddington 2 forgatása előtt, 2016. júniusában bejelentették a harmadik részt. Szerző: hp

Értékelés: 8.5/10
(2017. 12. 07.)
A film díszlete még mindig a Wes Anderson filmek valóságba hajló mesevilágát idézi, az animáció fenséges, a humor finom és kifinomult, és még okos, felnőtt nézőknek szóló kikacsintásokat is kapunk Charlie Chaplinre és Indiana Jonesra. A Paddington 2 elsőrangú családi mozi, ami minden tekintetben egyenrangú az első résszel. 85/100... Több

(2017. 12. 11.)
A Paddington 2. másfél órás játékideje pont elég arra, hogy a gyerekek és a szüleik is kellemes időtöltést élhessenek át a mozi teremben, a film feszessége, tempója és szép felépítettsége rengeteg humorral átszőve sokoldalú szórakoztatást nyújt az egész család számára. 90/100 Több