Pancser police

Pancser police

The Other Guys
zsuzsa

Allen (Will Ferrell) egy megbízható, papírmunkát végző rendőr. Társa, Terry (Mark Wahlberg) terepen szeret lenni, de gyorsabban lő, mint gondolkodik. Példaképeik Danson és Manzetti (Samuel L. Jackson és Dwayne Johnson) detektívek. Allen és Terry a sors kegyeltjei, lehetőséget kapnak arra,… Több

Zene: Jon Brion
Premier (HU): 2010.09.30. | HBO Max (2023.03.24.)

2023.03.29 stevepisti

Jól szórakoztam rajta, nem várta tőle többet, mint amit kaptam.

2022.09.23 JRD

Úgy vagyok vele, hogy amiben benne van Ferrell és Wahlberg, azért az rossz nem lehet. Egy tipikus vígjáték, ahol a két perifériás zsaru végre megmutatja, hogy tökös legények tudnak ám lenni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2016.12.05 HercegPeter

Laza nevetgélésre pont jó. Vannak benne olyanfajta hülyeségek is amik már-már fájdalmasak, de viccesek is egyben. Mark Wahlberg csak akkor jó egy vígjátékban, ha azt Will Ferrell-lel közösen csinálják.

2015.06.08 hsanya182

Jó nagy agyament komédia, eszméletlen néha már túlzott dumákkal is. Megéri megnézni mert nem egy unalmas történet, néha furcsa módon letér mellékvágányokban, de nézhető szórakoztató. Tanulságos, összegző film a korrupt társadalmunkról.

2018.12.20 harnas1207

Első megnézésre nagyon tetszett, de később rájöttem inkább a Dwayne johnsonék ugrásos jelenete miatt. Átlagos vígjáték pár jó poénnal és tízszer annyi erőltetett viccel. Egyszer simán meg lehet nézni.

168,7 millió dollár összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 100 millió dollár volt. Szerző: LionelMessi10

A Hartley Building valójában az Albany külvárosában található Bank of America épülete, az egykori Norstar Plaza. Szerző: SódóGA

Gene Mauch eredetileg a Kaliforniai Angyalok nevű baseball csapat menedzsere. Will Ferrell nagy rajongója a csapatnak. Szerző: SódóGA