Apu vagy anyu?

Alexandre Desrousseaux
Judith El Zein
Alexandre Desrousseaux
Achille Potier

A válófélben levő Florence és Vincent életük nagy lehetősége előtt áll, ugyanis remek állást kaptak az ország két ellentétes pontján. A dolgot azonban bonyolítják a gyerekeik, akiket mindketten trükkös módokon próbálnak rávenni, hogy tartsanak velük.

(hp)

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2015.07.02.

2021.03.08 Aki_megmondja_a_tutit

Egy gyenge vígjáték

A film nem indult annyira rosszul, felvezettek egy különleges történetet, de azt rosszul valósították meg. Úgy érzem, hogy a két szülő túlzásba esett, és ez engem inkább elkedvetlenített, mintsem megnevettetett volna, voltak benne jó poénok, vicces részek, ha a vége nem olyan lett volna, amilyen, talán jobb értékelést is kaphatott volna, de ez így gyenge.

2016.08.06 mamiéstöti2

Tipikus francia vígjáték, sok jó poénnal, és elgondolkodtató tanulsággal. Élvezhető, de láttam már jobbat is.

2018.02.28 indingo

Picit nehezen indult be. Kicsit furcsa a kezdése, de utána egy elég korrekt és helyenként remek humorú film kerekedett belőle. Érdemes adni neki egy esélyt.

2016.06.27 Thibo84

A film első felénél azt vártam mikor lesz már vége, de amikor a két szülő azon verseng, hogy a gyerekeknél hogyan érje el, hogy ne vele akarjon maradni, azon párszor felvisítottam. Így nem vált annyira unalmassá.

2016.10.14 lolita13

vicces film bár kicsit unalmas volt, egyedül az része tetszet amikor versengtek a szülők.

A film összbevétele 21 835 307 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 4 483 700 forintot termelt.