Papás-mamás

Papás-mamás

Maybe Baby
indingo

Szeretnék, ha Lucy végre teherbe esne, ám valamiért nem fogan meg az utód. Ők nem adják fel, egyre vadabbul, egyre szenvedélyesebben próbálkoznak, egyre furcsább trükköket eszelnek ki. És amikor végre - egy egészen furcsa nőgyógyász segítségével - eljön az áldás: hirtelen minden olyan lesz, mintha megátkozták volna őket.

(alexxx)

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2000.10.12. | Netflix (2023.10.07.)

2019.11.20 TomÁcs

Nagyon tetszett a film, nem is tudom hogy maradhatott eddig ki. Jó a két szereplő közti kémia. A története elég mai a babavállalás nehézségeivel.

2019.10.30 indingo

A jobb romantikus filmek között van. Egy pár, aki babát szeretne és ezért képes mindent megtenni. Hugh Lauriet szokatlan volt ilyen szerepben látni és a szinkront is sokáig szokni kellett. Rowan Atkinsonra egy szót tudok csak mondani: zseniális.

2019.10.28 VvV

Imádom ezt a filmet, már ezerszer láttam. Őszinte, szókimondó, bár néha elég nyers. Kellően vicces, de a drámai oldala jobban tetszett, illetve nem az a tipikus a befejezése.

2015.04.13 JamesBont

Kétszer nevettem csak rajta igazán szívből, a többi rész eléggé untatott. Viszont hatalmas pozitívum az a pár jelenet Rowan Atkinsonnal, mintha valami más galaxisból lenne, hihetetlenül vicces.

2018.10.13 nikla113

Hugh Lauriet minden mennyiségben és minőségben imádom, és ez egy teljesen újfajta karakter volt tőle, nekem nagyon tetszett.

A film összbevétele 8 351 dollár volt (imdb.com).