Parajelenségek 4

Parajelenségek 4

Paranormal Activity 4

A Parajelenségek 4 története lazán a második részre épül, amelyben a démonok által megszállt Katie meggyilkolta nővére családját, kivéve a csecsemő Huntert, akit elrabolt egy ismeretlen helyre. Öt év telik el, és az igencsak zaklatott múltú házaspár egy csendes amerikai külvárosba költözik,… Több

Premier (HU): 2012.10.18.
Több

2018.01.25 Bob

Hozta a széria szintjét és ez is élvezhető volt. Az tetszik a Paranormal Activity "sorozatban", hogy minden rész 1-1 új részletet mutat a nézőnek az alap történetből. Még ha nem is sikerül annyira jól 1-1 rész, akkor is ad valami pluszt.

2015.10.28 TribeBubu

Az első folytatás a szériából. Ismét csak dicsérni tudom, mert még egy kicsit kerekebbé válik a történet, bár egy kicsit bárgyú módon, de a befejezés elég meghökkentő ahhoz, hogy az említett hibát ellensúlyozza. Jó kis újítás a webcames nézőszög és a Kinect infrájával megspékelt felvételek.

2015.02.08 domii93

Elcsépelt és borzasztó ez a filmsorozat, csak akkor nézném meg talán újra, ha nagyon-nagyon unatkoznék. Szerintem a készítő is unatkozhatott, mert ilyen filmet kitalálni, ami ennyire elvont, ennyire nincs értelme, ilyet kitalálni hihetetlen. Senkinek se ajánlom.

A film költségvetése 5 millió dollár volt és jelenleg 142,8 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob