Parajelenségek: Szellemdimenzió

Parajelenségek: Szellemdimenzió

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
Alex01

Egy videojáték designer családjával Palo Altóba költözik, újdonsült lakásukban azonban démoni erőkkel kell szembenézniük.

(hp)

Rendező: Gregory Plotkin
Premier: 2015.10.20.

2020.09.09 Interfectorem Sabnock

Na igen,vannak jobb és rosszabb spin-off-ok,és ez nekem a jobbak közé tartozott.Nem mondom,hogy óriási kedvencem lesz,de tisztességesen összerakták,bár a félelem faktor lehetett volna magasabb,az effektek jobbak,és a színészek is életszerűbbek,de nézhető kategória.

2016.01.29 TribeBubu

Kicsit gyengébbnek találtam a sztorit, mint a korábbi részeknél, de legalább ijesztőbb azoknál. És itt már látni is valamit, elsősorban nem hangeffektekkel riogatja a nézőt. Az anyukát alakító színésznő játéka egy kicsit béna lett szerintem, de amúgy korrekt folytatás.

2017.08.15 czigler.nora

Számomra az első film volt a legjobb ebből a filmsorozatból, ez már jóval gyengébbre sikeredett a többinél. Azt viszont pozitívként lehet mondani, hogy legalább egyre több minden kiderül.

2018.01.02 Bob

Jó kis spin-off volt. A videó visszanézős részeknél voltak nagyon jó jelenetek. Akinek tetszettek az eddigi részek, az nézze meg ezt is.

2016.09.16 Alex01

Nekem ugyanaz a hatás volt meg mint az összes többi résznél, viszont az előző kommentből idézve; legalább nem csak hangeffektekkel ijesztgettek minket. A videó visszajátszásokkal nagyon eltalálták ezt a filmet, és itt legalább megtudtuk hogy igazából... Több

A film költségvetése 10 millió dollár volt és jelenleg 78 millió bevételnél tart világszerte. Szerző: Bob

A 4. legjobban kereső horror 2015-ben.Szerző: mamiéstöti2

Az első és egyetlen Paranormal Activity film, ami 3D-ben is megjelent.Szerző: dulkap

Katie Featherston az egyetlen színész, aki az összes részben feltűnt. Szerző: dulkap