JRD

Amikor zombi támadás éri Norman városkáját, a csodabogárnak tartott, halottakat látó kisfiú tud csak segíteni a helyzeten. Paranormális képességeit bevetve küzd a boszorkányokkal, szellemekkel, még az idióta felnőttekkel is, hogy megtörjön az évszázados… Több

Zene: Jon Brion
Premier (HU): 2013.01.10.

2022.09.10 Interfectorem Sabnock

Ijesztgessünk gyerekeket!

Mit is lehetne még vászonra vinni, mi lenne ami új, és más, mint a többi? Szinte már mindent láttunk, és ezért nagyon sokat kell agyalni, ha újat akarunk! Sam Fell, és Chris Butler pedig megalkotta a kissé beteges srácot, Normant, aki azért nem semm... Teljes kritika

2022.06.03 JRD

Kinek szánták?

Nos, ez a legnagyobb rejtély ebben az animációban. Kissé zavaros a célzott közönség, hiszen gyerekmesének túl félelmetes, viszont felnőtt mesének kissé uncsi. Ettől a kérdéstől eltekintve azonban szórakoztató és látványos. De kinek mi tetszik. Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.19 Ms. Akárki

Nem igazán tudom hogy végülis ki volt ennek a mesének a célközönsége, mert felnőtt fejjel a történet kisség unalmas és bugyuta, gyerekeknek pedig szerintem ez kicsit túl zavaros és sokszor ijesztő is. A képi világ, effektek levettek a lábamról. Nagyon szertem az ilyesmi stílusú filmeket.

2017.05.07 mamiéstöti2

Elég ijesztő egy mese az biztos. Túl sok stílus keveredik benne szerintem, ezért nem tudom kinek szánták, de élvezhető volt. Azért vannak ebben a kategóriában jobbak is.

2017.11.20 Deku

Egyszerűen elképesztő és lenyűgöző tudott lenni az elejétől a végéig minden mozzanata. Hihetetlenül tetszett, kedveltem. Eme filmet egyszer biztos, hogy mindenkinek látnia kell mert ez eszméletlenül jó.

A LAIKA animációs filmprodukciós cégnek ez a második 3D-s stop-motion meséje. Az első az Oscar-díjra jelölt Coraline és a titkos ajtó volt.Szerző: SódóGA

Neil idősebbik bátyja, a tipikus bunkó sportoló talán az első nyíltan meleg szereplő egy gyerekfilmben. Szerző: SódóGA

A filmet Canon 5D Mark II DSLR kamerával forgatták. Hogy elérjék a 3D effekteket, a kamerát speciális állványzatra szerelték fel, és amikor ellőtt egy képet, kicsit arrébb csúszott, hogy egy picit más nézőpontból is meglegyen a felvétel. Szerző: SódóGA

A hét elátkozott zombinak – ugyan nem hangzik el a filmben, de – van nevük: Judge Hopkins, Eben Hardwick, Thaddeus Blackton, Lemuel Spalding, Amelia Wilcot, Goodie Temper és Wile London.Szerző: SódóGA