Párizsból szeretettel

Párizsból szeretettel

From Paris with Love

James Reece látszólag a párizsi amerikai nagykövet asszisztense, valójában azonban kém. Csakhogy nem éppen egy James Bond féle figura. Az ő életét nem teszik izgalmassá akciódús kalandok és gyönyörű nők. Nem is csoda, hogy Reece komolyabb megbízásra vágyik, amit meg is kap, mikor beosztják a… Több

Rendező: Pierre Morel
Forgatókönyvíró: Adi Hasak, Luc Besson
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2011.02.03. | Telekom TVGO (2020.04.01.)

2020.09.30 indingo

Jonathan Rhys Meyers kicsit lúzer kettős ügynök volt. Egy rohadt poloskát nem tud elhelyezni? Végig pörgős volt és a végén is volt csavar.

2015.05.18 hsanya182

John Travolta karakterét teljes mértékben kijátsza. Nagy szinészi alakítása viszi a filmet, már csak ezért mégéri megnézni egyszer!! A sztori ugyan elég klisés, jó akció-filmre sikerült, vannak benne meglepő fordulatok, drámaiság is. :)

2018.07.23 Norbi

Pörgős , eseménydús akciófilm. Rosszfiúk-jófiúk küzdenek..stb. Nem valami hatalmas koncepció, de annál jobb megvalósítás. Ajánlom egy laza bulis estére.

2015.06.11 macskulare

Ha nem a hibákat keresed benne, akkor egy jó kis mozi ! Van benne bőven akció, humor, engem végig lekötött a film ! Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta ! John Travolta alakításáért is megéri megnézni, baromi laza dumákat nyom :)

2017.04.22 jozsagabri

Tetszett a film, a kém-filmek közül a jobbik kategóriába sorolnám, bár voltak üresjáratai és felesleges jelenetei, amik inkább csak rontották az összképet.

A film épphogy visszhahozta a ráfordított pénzt, 52 millió dolláros költségvetésre hozott össze 52,8 millió dollár bevételt. Szerző: LionelMessi10

Jonathan Rhys Meyers nagy rajongója az eredeti Star Trek-nek.Szerző: mamiéstöti2

Az 1955-ös filmben és a 1963-as Bond-filmben is van egy jelenet, amelyben a titkosügynöknek be kell fejezni egy sakkjátszmát.Szerző: mamiéstöti2

From Russia with Love című Bond-film címét az 1955-ös film címe ihlette.Szerző: mamiéstöti2