MrBlond

Parker (Jason Statham) hivatásos tolvajként a maga szabályai szerint játszik: lopni csak attól, akinek van bőven, nem bántani senkit, aki nem szolgált rá. Csakhogy a legutóbbi akciója során a társai átvágták, sőt, végleg el is akarták intézni. Ő azonban túléli és bosszút esküszik. Ebben csak… Több

Forgatókönyvíró: John J. McLaughlin
Premier (HU): 2013.02.28.

2023.04.12 Gamehun638

Ez egy nagyon jó akció film. Van benne dögös csaj, fegyver, akció. Szokásos Statham film. Semmi újjat nem tud mutatni. Ha épp olyanom van, elő szoktam kapni végig nézni.

2017.05.07 mamiéstöti2

Egy ilyen színészpárostól többet vártam volna. Szeretem Staham stílusát és Lopez sem szerepel akármiben, de ez most nekem nem ült annyira. Azért egyszer meg lehet nézni.

2017.10.14 Deku

Nagyon szeretem Statham filmjeit de ez nem a legjobbak közé való most. Sajnos nem volt olyan izgalmas mint gondoltam, egyszerűen nem az én ízlésemnek tervezték. Nagyon gyenge volt de ez szimplán nem kedvelhető. Így ez most sajna ritka gyenge.

2020.07.09 Di Canio

Nagy film, végig pörög, tele jó kis akciókkal, az egyik legjobb ebben a kategóriában.

2016.02.17 Rayman102

Egy közepes akciófilmnek felel meg. Jason Statham hozza a szokásos alakítását, bár nem tartozik a legjobb filmjei köze. Nem nagyon lehet kiemelni az akciót.

Amikor Leslie megkérdezi Parkert Palm Beachen, hogy házas-e, ő azt feleli, a felesége meghalt. Ezt betudhatnánk fedősztorinak is, de lehet, hogy egy utalás az első Parker regényre, ahol Parker felesége öngyilkos lesz, miután a férfi „visszatér a halálból”, ugyanis a felesége és annak szeretője próbálta meg megölni őt. Szerző: SódóGA

Amikor Parker a barátnőjét hívja, valójában egy létező számot tárcsáz. A Google-ból kikeresve egy Parker nevű louisianai filmeshez jutunk, aki nem is dolgozott ezen a filmen.Szerző: SódóGA

Ez az első olyan filmfeldolgozás a Parker-történetekből, ahol címadó lett a főhős neve. A korábbi filmek, ahol a főszereplő más néven szerepelt: A játéknak vége (1967) (Walker), Kétes döntés (1968) (McClain), A társaság (1973) (Macklin), Slayground (1983) (Stone) és Visszavágó (1999) (Porter).Szerző: SódóGA

Ez az első Parker-adaptáció a regényíró, Donald E. Westlake 2008-as halála óta. Westlake írói álneve Richard Stark, az összes Parker-sztorit ezen a néven publikálta. Szerző: SódóGA