Párterápia

Párterápia

Date Night
Penge

Phil (Steve Carell) és Claire (Tina Fey) egy átlagos középosztálybeli házaspár. Hogy életben tartsák az ifjúkori lángolást, minden héten elmennek randizni. Sajnos idővel a randik sem nyújtanak biztos kikapcsolódást, és a meghittnek induló estéken is az otthoni témák kerülnek elő. Phil azzal… Több

Rendező: Shawn Levy
Író: Josh Klausner
Premier (HU): 2010.04.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.05.26 Ms. Akárki

Tipikusan egyszernézős film, melynek ha az előzetesét véletlenül megnézzük, akkor a filmet már nincs értelme, mert az összes kulcsmozzanatot ellőtték benne sajnos. A színészek nagyon kűzdöttek, hogy megmentsék ez a semmilyen történetet, de ez sajnos kevésnek bizonyult.

2018.01.01 indingo

Helyenként egész vicces kis film. Az egész egy kis félreértésből indul ki, aminek kimenetelére a legrosszabb álmaikban sem gondolt a párocska. Egynek jó.

2016.10.18 lolita13

viccesebb fimre számítottam és nem igazán volt az, sőt néha már unalmassá vált. De maga történet az tetszett.

2015.02.01 Bizsu82

Élettel teli igazi jó vígjáték. Nagyon tetszett ahogy a végén mindenki a bulis oldalra pályázott :-) vicces, pörgős, jókedvre derít. Érdemes megnézni

2015.05.27 zsanett0820

Számomra ez a film nem csak az elején volt unalmas, hanem akkor is, amikor akciódúsabb jelenetekre váltott. Úgy vett el másfél órát az életemből, hogy végig közönyös arccal bámultam a képernyőt, akár hangyafocit is nézhettem volna helyette. Pedig sze... Több

152 milkió dollár összbevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A filmet 55 millió dollárból forgatták le.Szerző: LionelMessi10

Mark Wahlberg az összes felvételen meztelen felsőtesttel látható. Az operatőrnek külön kellett figyelnie, hogy ne látszódjon a nagy Bob Marley tetoválás a színész bal vállán.Szerző: ps

Phill és Claire a táncot az elejétől a végéig improvizálták, miközben a rendező zavarba ejtő megjegyzéseket ordibált a háttérből, hogy a színészek arcjátékát hitelesebbé tegye.Szerző: ps