Játssz egy Akai házimozi rendszerért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

(The Peanuts Movie)
Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

Tartalom

Charlie Brown nagy kalandra indul egy különleges tárgy miatt, melyet minden áron a magáénak szeretne tudni.
Az ikonikus képregény figurák, Snoppy, Charlie Brown és a többiek immáron a nagyvásznon is bemutatkoznak.

2016. 08. 06. 21:04

Nem volt rossz, voltak benne vicces jelenetek, de jócskán akad ennél szórakoztatóbb mese is számomra.

2016. 06. 18. 07:44

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

2016. 04. 28. 20:00

Egy nagyon jó mese ami felnötteknek is ajánlott.Igazából a gyerekek mindennapjait mutatja be elég részletesen.Mert hát mindenki tud azonosulni valakivelel hisz annyi jó karakter van ebbe a mesébe.Én imádtam minden percét.Habár egy kicsit fura volt a kutya ábrándozása.De viszont a mondani valója, hogy az ember legjobb barátja a kis kedvence az nagyon aranyos.

Az 1966-os Snoopy és a Halloween-ből vették át egy az egyben Snoopy repülős álom jelenetét.

Ez az első egész estés Snoopy film, ami bekerült a mozikba(egyébként a 4.).

A Blue Sky Studios 10. forgalmazott filmje.

Hetediksor: Snoopy és Charlie Brown – A Peanuts film
Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára.
VOX: Snoopy és Charlie Brown
Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle!
Movieaddicts: Snoopy, ne gyere haza!
A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak.