Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

(The Peanuts Movie)

Tartalom

Charlie Brown nagy kalandra indul egy különleges tárgy miatt, melyet minden áron a magáénak szeretne tudni.
Az ikonikus képregény figurák, Snoppy, Charlie Brown és a többiek immáron a nagyvásznon is bemutatkoznak.

2016. 04. 28. 20:00

Egy nagyon jó mese ami felnötteknek is ajánlott.Igazából a gyerekek mindennapjait mutatja be elég részletesen.Mert hát mindenki tud azonosulni valakivelel hisz annyi jó karakter van ebbe a mesébe.Én imádtam minden percét.Habár egy kicsit fura volt a kutya ábrándozása.De viszont a mondani valója, hogy az ember legjobb barátja a kis kedvence az nagyon aranyos.

2016. 01. 31. 01:10

Szerintem nagyon jó lett! Hozza a várható formákat de szerintem nagyon izgalmas a történet is már amennyire izgalmas a legmegfelelőbb szó erre. A vége felé kissé unalmassá válik egy kis ponton, de gyerekeknek tökéletes de sok mozdulatában a felnőtteket is bevonzhatja! AjánloM!

2015. 12. 31. 13:50

Aki szereti a képregényt, annak kötelező :) Igazi nosztalgikus élményeket ébreszt, de azoknak is melegen ajánlom, akik korábban még nem találkoztak Snoopy-ék kalandjaival.

Trombone Shorty

mint The Little Red-Haired Girl

Kristin Chenoweth

mint Fifi (hang)

Alexander Garfin

mint Linus (hang) (as Alex Garfin)

Noah Johnston

mint Schroeder (hang)

Bill Melendez

mint Snoopy

Ez az első Peanuts-film Charles M. Schulz 2000-ben bekövetkezett halálát követően.

(hg)

A film forgatókönyvét 2006-ban írta Charles M. Schulz fia, Craig Schulz és unokája, Bryan Schulz.

(hg)

A Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film az ötödik Snoopy mozifilm: Barátom, Charlie Brown (1969), Snoopy, gyere haza! (1972), Race for Your Life, Charlie Brown (1977) és Jó utat, Charlie Brown! (1980).

Hetediksor: Snoopy és Charlie Brown – A Peanuts film
Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára.
VOX: Snoopy és Charlie Brown
Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle!
Movieaddicts: Snoopy, ne gyere haza!
A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak.