Pelenkás bajkeverő

Pelenkás bajkeverő

Mauvais esprit

Vincent Porel (Thierry Lhermitte) az a fajta üzletember, aki nem riad vissza, hogy tisztességtelen eszközökkel bírja rá tisztességtelen üzletfeleit a megállapodások betartására. Kevesen szeretik, ám mindez nem számít, hiszen fia születik! A boldogságot azonban sok felhő is beárnyékolja. A kis Junior (maga a pelenkás bajkeverő) nem más, mint az a Simon (Michel Muller), akit fia születésének pillanatában véletlenül halálra gázolt, s aki meg van győződve arról, hogy újdonsült apja lopta el terveit. Megpróbáltatásaiért bosszút esküszik, mit sem sejtve arról, hogy új családjában két sárkányszerű nőszemély is vár rá.

Ország: Franciaország, Spanyolország
Premier (HU): 2004.03.04.

2018.11.08 Norbert93

Milliószor láttam gyerekkoromban, különösen, hogy a kisöcsém (és az egész család) imádta. Nagyon vicces, nagyon szórakoztató vígjáték egy kis karmával fűszerezve. Véleményem szerint az egyik, ha nem a legjobb "babás" film.

2017.05.07 mamiéstöti2

A lélekvándorlás fintoraként csöppenhetünk a pórul járt idealista helyzetébe, aki az őt kihasználó családjába születik újjá és bosszút áll, azért amit elkövettek ellene.

2018.03.23 NFG

Néhol kicsit erőltetett, de összességében nem olyan rossz! Bőven az átlag kategóriába sorolnám! Olyan egyszer nézhető! Esetleg egy vasárnap délutáni kikapcsolódáshoz ajánlanám leginkább!

2018.07.29 Megamovie

Egy egész jó Nicsak, ki beszél koppintás francia köntösben.Jókat nevettem rajta nagyon vicces a film humora és egy percig se ül le úgy igazán a cselekmény hanem végig izgalmas és szórakoztató. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a francia humort.

2015.08.10 tamas84

Igazi élvezetes fekete humor...csíptem.:D