Péntek 13. - III. rész: Véres kirándulás

Péntek 13. - III. rész: Véres kirándulás

Friday the 13th Part III

Az idilli nyárból a kimondhatatlan borzalmak rémálma lesz egy újabb csoport gyanútlan táborozó számára. A Kristály-tavi tábor véres örökségére fittyet hányva egyenként áldozatul esnek a mániákus Jason-nek, aki minden adandó alkalommal levadássza õket... A Péntek 13 harmadik része jeges félelemmel fog eltölteni, és Jason most eljuthat a te nappalidba is!

Rendező: Steve Miner
Premier: 1982.08.13.
Több

2021.10.24 Vesco

Mostanában nagyon rossz kortársbeli slashereket fogtam ki, így újranézve ezzel jól elvoltam. A képlet a szokásos: sztereotip sablonkarakterek behatárolt iq-val és érdeklődési körrel (ami szexre és bulizásra korlátozódik), némi pánik és hentelés grafi... Több

2021.08.29 stewie_griffin_2005

Hasonló színvonalú, mint a második rész, itt már végre felkerült a hokimaszk Jasonre. A “végső harc” elég látványos lett. Jó, hogy belevitték a motoros bandás mellékvonalat. 7/10

Jason a kreatív gyilkos.A film nem egy nagy durranás történetileg,hiszen sok érdekesség,és újdonság nincsen benne.De felkerül az ikonikus hokimaszk,és Jason így szabdalja,ritkítja embertársait mindenféle eszközzel.A machete még nem fő eszköz,és itt m... Több

2019.06.27 Kóborló

A hokimaszkot öltő Jason

Kevés olyan horrorszériát ismerek, ami ennyire szépen építi fel epizódról epizódra a központi negatív karakterét, mint a Péntek 13. széria. Hisz az első, 1980-ban készült Péntek 13. tulajdonképpen velünk, horrorrajongókkal "csak" a helyszínt (Kristál... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Végre a helyére kerül a hoki maszk és elindul a Body Count őrület is, Jason pedig elkezd cammogni világhódító útjára, érdekesség, hogy akkoriban újra kezdték felfedezni az anaglif 3D filmeket de voltak már rá próbálkozások az ötvenes években is szintén horror filmeknél ;)

úgy kapta meg Shelly szerepét, hogy egy másik horrorfilm szórólapjait osztogatta egy mozi előtt, ahol megkérdezték tőle, nem szeretne e ő maga is egy horrorfilmben szerepelni, amire ő azonnal igennel válaszolt.Szerző: Kóborló

Jason hokimaszk alatti maszkja egy 11 részes protézisből állt össze, amit közel hat óráig tartott felhelyezni a színész fejére.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Steve Miner is vállalt egy apróbb szerepet a filmben, az ő a hangját halhatjuk a film elején a tévéből.Szerző: Kóborló

A film bevétele 37 millió dollár volt, a kritikusoktól negatív értékeléseket kapott.Szerző: Bogi87