Fantomfiú

Fantomfiú

Phantom Boy

Egy titokzatos bűnöző annyira megsebesíti az őt üldöző nyomozót, hogy tolószékbe kényszerül. A kórházban összebarátkozik egy fiúvak, aki különleges képességének segítségével képes szellemként viselkedni, akit senki nem lát és akár repülni is tud. A fiú és… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2016.09.15.

2016.09.17 kasztni

Lehet, hogy nem úgy tűnik, de ez nem cak egy egyszerű animácós film. Igenis van mondanivvalója a Fantomfiúnak, amihez hozzájátszik a teljesen egyedi grafiakai stílus. Ez nem egy gyerekmese!

2016.09.15 RókaÚr

Nem volt rossz, egyszer nézhető. Én nem moziban néztem mg, lehet, hogy úgy jobb a hatás. Egyébként szeretem az ilyen kicsit elszállós, gondlkodós animációkat.

2016.09.16 Buffy

Nekem nem igazán tetszett az egész. gyakran igénytelennek tűntek a rajzok, a történet pedig kissé zavaros. Nem tetszett különösebben a film hangulata sem, ezért csak két csillagot adok.

A film összbevétele 30 987 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 777 080 forintot termelt. A hazai mozik összesen 901 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jean-Pierre Marielle és Audrey Tatou korábban már dolgoztak együtt, a The Da Vinci Code (2006) című filmben. Szerző: puffancshercegnő

Értékelés: 7.6/10
(2016. 09. 15.)
Összegzésül csupán azt a tanácsot adhatom, hogy azok is, akik nem kifejezett kedvelői a műfajnak, mindenképpen adják meg az esélyt, hogy ez produkció elszórakoztassa és meghassa őket.
Értékelés: 76/10 Több

(2016. 09. 19.)
Érdemes tenni vele egy próbát, sőt, valószínűleg még az Oscar-mezőnyben is nevezve lesz. Igaz, azt a díjat már előre oda lehetne adni a Szenilla nyomában-nak.
6/10 Több