Piedone Hong Kongban

Videók

Ország: Hongkong, Olaszország
Premier (HU): 1977.10.13.

2019.04.10 Thibo84

Piedone visszatér és tovább osztogatja a pofonokat. Míg az első résznek egy picit nyomasztó hangulata volt, addig ez a rész pörgős akciófilm Spenceren kívül pár visszatérő arccal, akik a segítségére vannak. Míg az első részben a Kránitz Lajos féle, addig itt a Bujtor István hangjával készült szinkront szeretem jobban.

2016.08.05 mamiéstöti2

Bud Spencer mint minden filmjében nagyon jól játszotta a karakterét, az egyik legjobb filmje. Nyugodjék Békében :(

2015.05.12 ZeroHero

Én nagyon imádom, még tök pici voltam, kb. 6 éves, amikor először láttam, megvolt VHS-en, de olyan sokszor megnéztem hogy tönkrement és kikellett dobni, azóta még tavaly láttam egyszer azthiszem, és ma biztos megnézem megint..

A filmben nem igazi szumóbirkózók láthatóak, mivel Japánban ők szent emberek, és nem szerepelhetnek filmekben. Csak színészek eljátszották, hogy szumóbirkózók.Szerző: Thibo84

Ugyanazok a kaszkadőrök szerepeltek a filmben, mint Bruce Lee Tomboló ököl című filmjében.Szerző: VFTS

A film a Frank Barella-t zseniálisan alakító Al Lettieri egyik utolsó szerepe volt, a film bevételeinek bizonyos százalékát az ő családjának ajánlottak fel a készítők.Szerző: ZeroHero