A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Artsomnia
2017/05/23

Összességében a Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja az első film legjobb pillanatait idézi meg, kalandos, vicces és végtelenül szórakozató. A nosztalgiázás és múltidézés mellett pedig az esetleges folytatás(ok)-nak is tökéletesen megágyaz.

Értékelés: 70% Több

Movieaddicts.hu
2017/05/23

Értékelés: 8.5/10
Egy bámulatos és szórakoztató nyári kalandfilmet kapunk, ami az első nagy sikerű részre erősen reflektál, de önálló történetként is remekül megállja a helyét, aki most találkozik először a szériával az is remekül fog szórakozni. Remek munkát végeztek az alkotók, mind az akciójelenetekben, és mind a rejtély kidolgozásában. Mindenkinek csak ajánlani tudom! 8,5/10 Több

24.hu
2017/05/27

Jack Sparrow most már igazán nyugdíjba vonulhatna
Ha valaki a klasszikus Karib-tenger kalózai élményre vágyik, inkább pörgesse le még egyszer a Gore Verbinski rendezte eredeti trilógiát, és hagyja ezt a darabot. Persze, ez a film is vicces lehet annak, aki most találkozik először Jack Sparrow-val, sőt, egy hangyaköpetnyit jobb is, mint a negyedik rész, az Ismeretlen vizeken, de ez semmit sem változtat azon, hogy egy copy+paste-tel van dolgunk. Értékelés: 5/10. Több

Smoking Barrels
2017/05/28

A Dead Men Tell No Tales számomra kifejezetten szórakoztató kalandnak bizonyult, szuper moziélménynek. A széria szerelmeseinek egyértelműen ajánlott, de kedvét lelheti benne mindenki, aki mívesen megformált, pörgős és humoros fantasy-kalózkodásra vágyik. 8/10 Több

Vox.hu
2017/06/01

Értékelés: 7.5/10
A Karib-tenger kalózai - Salazar bosszúja
Jack Sparrow ismerős vizeken ad tanúbizonyságot arról, hogy bár nincs új a Nap alatt, azért még 14 év után is maradt benne kraft. 75/100 Több

Cornandsoda.com
2017/06/01

Értékelés: 6.5/10
Akik igazán szerelmesek a sorozatba, azoknak az alkoholizmus, a feminista hősnők és a szomorú Turnerek ellenére is megéri egyszer megnézniük, ha másért nem is, hát Jack Sparrow kapitány első nagy csínyjéért és a tenger látványáért.

Balázs: 65/100

John: 70/100 Több

jerrycomovie
2018/12/01

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
"Első találkozásom a sorozattal tényleg felemáson kezdődött. Az első részen, mielőtt végig bírtam volna nézni, legalább háromszor elaludtam. Talán rosszkor kezdtem neki - munka után - talán Gore Verbinski darkos stílusa vitt le alfába, nem tudom, ám már akkor is éreztem, hogy a Disney valami nagyot alkotott ezzel a franchise-zal, még akkor is, ha éppen nem állt túl jól a kalózos témájú filmek szénája akkoriban." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!