Dirty Dancing - Piszkos tánc 2.

Dirty Dancing - Piszkos tánc 2.

Dirty Dancing: Havana Nights

A 18 éves Katey (Romola Garai) Havannába érkezik, ahol apja a Ford Művek vezetője. A kissé különc lányt mágnesként vonzzák az utcai táncosok, de legfőképpen egy tüzes tekintetű, büszke és céltudatos kubai sráchoz, Javierhez (Diego Luna) vonzódik. Rábeszéli a fiút, hogy tanítsa meg erre a fékevesztett, erotikus táncra, a salsára és legyen a partnere az országos táncbajnokságon. Rövidesen a színjeles, kitűnő tanuló Katey sutba dobja könyveit és szüleit félrevezetve, éjjel-nappal Javier társaságában igyekszik felfedezni Kuba másik, eddig sosem látott arcát.

Rendező: Guy Ferland
Premier (HU): 2004.07.08.

Piszkos tánc  (1987)

2023.10.07 R9CK3R Nézhetetlen

Egy nagy f*skupac volt az egész, szégyen, hogy egyáltalán elkészült!

2019.02.01 dailyfilmsan

Nekem tetszett, bár emlékeimben kicsit komolyabnak tűnt a film. Az igaz történet mivolta tulajdonképpen csak a kormányváltást illeti semmi köze nincs a szereplőkhöz. Ha már szereplők akkor meg kell említeni hogy a két főszereplő jól összeillik. Megvo... Több

2018.03.23 NFG

Nem értem miért kellett ugyanazt a címet adni neki, ha köze nincs az előző részhez! Szerintem észrevehető, hogy egy nagyon gyenge koppintásról beszélünk!

2017.05.08 GedyPapa

Nem szabad összehasonlítani az első résszel, hiszen más szereplők, más kvalitásokkal alkották a gárdát, akik szerepeltek a filmben. Nekem tetszett ez a megközelítés is és némi hiányosságoktól eltekintve jónak tartottam.

2016.09.12 puffancshercegnő

Ha nem akarjuk összehasonlítgatni a két filmet, akkor ez is nagyon jó a maga nemében. Hangulatos helyszínen és időben játszódik, ami jól megalapozza a film hangulatát. Ehhez már csak ráadás a történet és a remek tánc koreográfiák

A 2017-ben kirobbant MeTo mozgalomban Romola Garai is megszólalt. Mint kiderült Wetstein kötelezte az akkor 18 éves színésznőt hogy hotelszobájában, egy szál köntösben látogassa meg őt különben elveszíti Katey szerepét. Szerző: dailyfilmsan

A főszereplőnőt a premier után sokszor szembesítették a kritikusok azzal, hogy nem volt elég vékony a szerephez. Szerző: dailyfilmsan

A főszereplőnő, Romola Garai első hollywoodi filmje.Szerző: dailyfilmsan

Az első részből csupán csak Patrick Swayze jelenik meg ebben a filmben, mint tánc tanár. Szerző: dailyfilmsan

Bandish Bandits
2020