Videók

A rajzfilmsorozat címszereplője Pityke őrmester, aki mindenre elszánt rendőr módjára deríti fel a bűnügyeket, fogja el a szélhámosokat, a betörőket és a tolvajokat. Pityke barátai Kukucs, Szöszi, Kati, és a kutyája, Marcipán, aki "szirénaként is működik". Hőseinkkel részt vehettek egy barlang felfedezésében, egy bankrabló elfogásában, egy közveszélyes szélhámos üldözésében, aki különféleképpen öltözve és maszkírozva csap be embereket, de Pitykén nem foghat ki. Ha figyeled a sorozatot, megtudhatod, hogy különböző manőverekkel miként lehet eltéríteni a gyerekeket attól, hogy egy daru tetejéről leugráljanak. A sorozat nyárra is tartogat kalandokat, mégpedig a strandolóknak, akiknek… Több

Rendező: Maros Zoltan
Ország: Magyarország
Premier (HU): 1981.04.30.

1. évad (1981) - 13 epizód

2020.11.20 Robinson76

Egy szerethető rendőr

Az egyik kedvenc mesém, mert nemcsak a szereplők szerethetők, és a történetek érdekesek, hanem egyszerre szolgálnak tanulsággal és nevelő célzattal is.

2017.01.03 Gigi

Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer a Pityke őrmesterről fogok véleményt írni. De ha már itt vagyok, és a látóterembe került, akkor miért ne? Az egyik gyerekkori kedvenc megérdemel néhány csillagot :) Nagyon szerettem!

2019.12.07 Timon

Megvan DVD-n,egyszer meg nagymamámnál láttam az M2-esen egy epizódot. Az összes epizódot imádom,tele vannak tanulságos elemekkel,aranyos,nekem nosztalgikus is egyben,mert szinte ilyen régi magyar rajzfilmeken nőttem fel. 10/10