HanGa
Kathryn Prescott
Madelaine Petsch

A Polaroid egyfajta kombinációja a már klasszikussá vált Kör, illetve a Végső állomás című horror-thrillernek. Bird Fitcher egy nap talál egy régi polaroid kamerát, ám hamar rádöbben, hogy a szerkezet egy sötét titkot rejt: valahányszor készít egy képet vele, a… Több

Rendező: Lars Klevberg
Forgatókönyvíró: Blair Butler
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Norvégia
Premier: 2019.01.10.

2023.06.27 Interfectorem Sabnock

Ez egy erős közepes.

Miért nem figyelik az aktuális rendezők, hogy az adott filmjük klisés és kissé lapos? Lars Klevberg rendező és Blair Butler forgatókönyvíró, karöltve Pål Ulvik Rokseth-tel. Kissé elaludtak. A filmtörténelem során azért akadt néhány igencsak hányat... Teljes kritika

2020.09.11 HanGa

Tényleg nem tanulnak a készítők? Tök valószínű, hogy elmegy az áram, furcsa zajokat hall az ember és felmegy padlásra. Most komolyan.

2019.08.31 Kóborló

Kiszámítható és gyenge szellemfilm

Vártam már erre a filmre, talán az előzetesében látottak miatt, vagy mert úgy éreztem, hogy ez még akár jó is lehet. Viszont most, hogy megtekintettem, kijelenthetem, hogy kiábrándítóan nagy csalódás lett a Polaroid. Alapjaiban nincsenek különösebbe... Teljes kritika

2021.10.27 petraszab

Szerintem teljesen rendben van a film. Izgalmas, és a vége is tartogatott meglepetéseket.

2020.09.30 indingo

Szeretem az ilyen stílusú filmeket. A története szerintem érdekes volt, persze voltak hibái és kicsit kiszámítható volt a vége.

A film összbevétele 964 318 dollár volt (imdb.com).

A film rendezőjének, Lars Klevbergnek ez volt az első egész estés filmje, korábban videoklipeket és rövidfilmeket készített, majd 2019-ben lehetőséget kapott, hogy ő rendezhesse meg a már klasszikusnak nevezhető Gyerekjáték című film újrafeldolgozását.Szerző: Kóborló

A filmben használt Polariod SX-70-es típusú fényképezőgépben a valóságban nincs beépített vaku, mint ahogy a filmben ábrázolták.Szerző: Kóborló

A gimnáziumi jeleneteket Dartmouth-ban, a kanadai Nova Scotiaban forgatták.Szerző: Kóborló

A film premierje 2017.12.01-én lett volna, de a forgalmazó stúdió, a Dimension a Harvey Weinstein botrány miatt elcsúsztatta a film megjelenését 2018-ra. Pontos dátumot még nem közöltek a filmmel kapcsolatban.Szerző: respect the movies

(2019. 05. 28.)
Ebben az alapsztoriban nagyjából ennyi potenciál van, talán valamivel tehetségesebb alkotók kezei között összejöhetett volna egy maradandóbb alkotás, de nagy duzzogva egyszeri szórakozásnak megteszi. Reméljük a norvég direktor a Gyerekjáték újrával jobb munkát végez! Sokkal jobbat! Több