Pomponsrácok

Pomponsrácok

Fired Up!

Shawn és Nick a Ford gimnázium két ünnepelt focijátékosa. A srácoknak a dögunalmas edzőtábor helyett állandóan a lányokon jár az eszük. Egyszerű szurkolókként férkőznek a pompontábor lányainak közelébe, akiket még a meztelen fürdőzésre és szurkolásra is rávesznek. A gondok akkor kezdődnek, amikor Shawn beleszeret Carlyba, a pomponlányok vezetőjébe, aki viszont cseppet sem bízik a két széltolóban. Közeledik a nyár végi nagyszabású pomponverseny. Shawn és Nick elhatározzák, hogy győzelemre segítik a csapatot, így talán Shawn is közelebb kerülhet Carly szívéhez.

Rendező: Will Gluck
Író: Will Gluck
Premier (HU): 2009.08.24.

2024.01.22 bajkaizoltan

Jó film, egyszer meg lehet nézni.

2020.05.30 sptt

Tipikus

Romantikus komédia pomponlányokról. Amerikai pite újratöltve. Ha többet vársz, ne nézd meg, de ha az tetszett, akkor valószínűleg ezen is jól fogsz szórakozni.

2017.06.03 Plisetsky

Nagyon jól elszórakoztatott. Nem lett egy igazán jó film, de arra tökéletes volt, hogy leültem a tv elé és megnéztem unalmamban. Volt annyira szórakoztató és a története is elég furcsa volt, de mit is várhatnénk Amerikától...? :D

2016.11.22 DarkLion

szimpatikus és ütős tini-komédia, sok-sok gyönyörű lány fölvonultatásával megspékelve