Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

T2: Trainspotting

(Trainspotting 2)
T2: Trainspotting

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Négy edinborough-i srác meg a heroin története húsz évvel ezelőtt felforgatta a mozis világot. A durva valóság és az őrült humor nagy találkozásából kultikussá váló film valamint négy feledhetetlen – bár kissé veszélyes – figura született. Most mind a négyen visszatérnek: az évek őket sem kímélték, és ők továbbra sem kímélnek senkit.
Renton, Spud, Begbie és Beteg Srác: a négy régi barát, akit jó viszontlátni (de lehetőleg nem egy sötét sikátorban) újra akcióba lendül. (Intercom)

2017. 03. 04. 18:45

Azt nem mondom, hogy a csapat a régi fényében tündököl, de azt azért nem lehet elvitatni, hogy ez a folytatás megéri a pénzét. Danny Boyle még mindig tudja, hogyan szólítsa meg az első rész rajongóit, és ameddig ez így van, nem lehet okunk panaszra.

2017. 03. 03. 16:26

Minden pozitívuma és a nosztalgia ellenére én egy kicsit üresnek éreztem ezt a folytatást, mondom ezt úgy, hogy óriási kedvencem volt az első rész. Jó ez, jó ez, de már nem ugyanaz, ha értitek, mire gondolok.

2017. 03. 02. 20:23

Számomra csalódás volt a film, talán ha nem kellett volna húsz évet várni rá... Egyszerűen csak többre számítottam, mint amit végül kaptam...

John Hodge
Danny Boyle

Akárcsak az első részben, a regény írója, Irvine Wels ebben a filmben is cameózik. Az első részben egy drogdílert alakított, itt pedig azt a fickót, akinek Begbie eladja a lopott cuccokat.

Bár a Trainspotting folytatásának alapja már 2002-ben Danny Boyle rendelkezésére állt volna, a rendező várni szeretett volna a film elkészítésével, hogy az idősebb karaktereket tudja bemutatni.

Shirley Henderson elvesztette a hangját a forgatás alatt egy időre. Gail-nek az erdeti tervek szerint több szövege lett volna a filmben, de így csupán egyetlen sora lett, amelyet két héttel azután tudtak csak felvenni, ahogy eredetileg tervezték volna.

Movieaddicts: T2: Trainspotting
Akármennyire is fanyalgok, akármennyire is kritizálok, jól esett megnézni. Csak sajnos nem a saját jogán, hanem a húsz évvel ezelőtti előd jogán. 5/10
Smoking Barrels: T2: Trainspotting
Egy végletekig szórakoztató mozi lett a T2 Trainspotting, a lehető legtökéletesebb lezárással, amit csak el tudtam volna képzelni. 9/10
VOX: T2: Trainspotting
Renton, Begbie, Spud és a többiek visszatértek, de vajon mi változott? Leginkább pont erről szól ez a filmfolytatás formáját öltő párbeszéd és utóirat: hogy mi változik, és mi nem. 70/100