Power Rangers

Power Rangers

Vox.hu
2017/04/10

Amikor még Fiat Unót lehetett nyerni az Esti Kurírban, közéleti műsorok előszeretettel riogattak szülőket és nagyszülőket nevelésbiztonsági rovatokkal, amelyben a legújabb „erőszakos”, „nyugati” mesék borzalmait taglalták – ezek közül volt az egyik az eredetileg Japánból származó Super Sentai amerikai piacra optimalizált változata, a Power Rangers. 50/100 Több

Hessteg.com
2017/05/05

Bár a Power Rangers franchise hazánkban talán nem örvend túlzott népszerűségnek – vagy inkább ismertségnek -, a tengerentúlon bizony hatalmas üzlet. Talán a Verdák kapcsán hangzott el utoljára, a megállapítás, ami ide is tökéletesen illik: ez nem egy film, ne így tessék nézni. Ez (is) a világ egyik leghosszabb reklámja.(2.5/5)

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 3.3/10
A Power elfogyott valahol a negyedik másodpercnél, a főcím alatt!
Egy gyerekeknek szánt szuperhősös meséből értem, hogy nem lehet kihozni csodákat, így is álltam neki anno a filmnek, de hogy totál semmit sem, az megdöbbentő. Rég láttam ilyen gyatra próbálkozást, főleg ha még a 100 milliós költségvetést is beleszámoljuk. Több

jerrycomovie
2018/11/30

"Gyerekkoromban nekem ez az egész "Power Rangers-es", "Atomcsapatos" marháskodás totálisan kimaradt. És amikor ezt mondom, azt úgy értsd, hogy... Valójában tudtam róla, hogy létezik egy sorozat, amiben színes robotruhás fiatalok harcolgatnak szőrös alakok ellen, betanult, bazári táncos és akrobatikus koreográfiára. Arra nem emlékszem, hogy szinkronos vagy angol nyelvű - uram bocsáss, esetleg német hanggal - volt a marhaság, mert sosem maradtam a csatornán annyi ideig, hogy ez rögzüljön, simán tovább kapcsoltam. " Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!