Videók

Egy rátarti bűvész egyedül marad a színpadon, amikor a kalapban lakó partnere, a nyuszi fellázad.

(csd)

Szereplők: Doug Sweetland
Premier: 2008.06.10.

2019.08.04 indingo

Helyes kis szösszenet és már megvan, hogy kiről mintázták A kis kedvencek titkos életében levő nyuszit.

2017.07.18 Deku

Rövidsége adja a varázsát ennek a filmnek, nem tudom miért de nekem nagyon bejött ez az aranyos kis humoros mesécske. Tanulságos és figyelemre méltó története van.

2019.07.21 Ms. Akárki

Cuki kis rövidfilm. Gyönyörű a rajzolata és a történet is nagyon humoros. Szegény nyuszi a végére azért csak megkapta azt a nyomorult répátXD Hátha ebből tanul a bűvész, hogy a műsor előtt azért megeteti a nyuszitXD

2016.08.30 Szivárvány1

Édes rövidfilm és van benne az a bizonyos fűszer is ami miatt az ember többedszerre is meg akarja nézni. Izgalmas kis történet. A nyúl és a bűvész szemszögét is meg tudom érteni, de annyira aranyosan csinálták meg a nyuszit, hogy elolvadtam a mese közben.

2018.10.22 Csillagpor

Nagyon édes és vicces rövidfilm. Mindent a répáért:D Mondjuk igaz is. Szegény kisállatot egy bűvészmutatványért kihasználni és még előtte meg sem etette...ez bűntett:D