Párizs, szeretlek!

Párizs, szeretlek!

Paris, je t'aime
erare

Így mikor a férfi betegségben meghal, Holly összeomlik és ő sem akar tovább élni. Csak egyvalaki tudná felrázni fásultságából, de ő már nincs az élők sorában. Senki sem ismeri jobban Holly vágyait és álmait, mint Gerry. Még szerencse, hogy volt egy terve, … Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország, Svájc, Liechtenstein
Premier (HU): 2008.04.24.

2023.08.18 Ahoj poplacsek

Novelláskötet filmben előadva

Remek szórakozás volt, és kiváló színészek szerepeltek benne. Nem minden részt találtam egyformán élvezetesnek, de a koncepció összességében nagyszerű. A 17 év se telt el nyomtalanul, az az epizód, amiben Zsákos Frodó a vámpírlánnyal kavar, ma már előcsal a nézőből egy elnéző mosolyt, pedig akkoriban nagy durranás lehetett ez a sötét monokróm a vér színével kiegészítve (egy évvel korábban készült ugyanezzel a képi világgal a Sin City). Néhány epizód viszont állati jó volt, például a Coen nővérek metrós jelenete Buscemivel.

2015.02.24 erare

Remek rendezők remek kisfilmjei egy csokorban - ez a Párizs, szeretlek. Központban a szerelem és a szeretet: vámpírok, elvált házaspár, gyermekét elvesztő anya, színészpalánta, bébiszitter szívében lakozó érzelem jelentése, megnyilvánulása pár perces képkockák sorozatában. Szép és megható. És elgondolkodtató.

2018.04.22 indingo

Nagyon izgalmas egyveleg és milyen érdekes, hogy néhány perc alatt is körvonalazódni tud egy történet, mondanivalóval, csattanóval, mindennel. Nekem a vak srác és Natalie Portman története tetszett a legjobban.

2022.01.10 Gauss

Nem unalmas, simán meg lehet nézni. De azért ettől még nem kiemelkedő alkotás szerintem. Több kisfilmből áll. A Natalie Portman-es rész tetszett a legjobban belőle.

2015.06.29 Buborék

Imádnivaló film. Amúgy is szeretem a romantikus és mégis humoros filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

A narancsvidék
2003