Pumpkinhead 2.

Pumpkinhead 2.

Pumpkinhead II: Blood Wings

1958-ban Ferren Woods kisvárosban egy csapat gyerek megöl egy rokkant srácot, Tommyt. A helyi varázslónő, aki gondját viselte, eltemeti, és gondozza sírját, ám semmit sem tesz, hogy visszahozza őt az életbe, holott ismerte ennek módját. Harmincöt évvel később a kisvárosba visszatér… Több

Forgatókönyvíró: Andrew Osborne, Will Huston
Premier: 1993.10.01.

2020.09.08 Kóborló

Gyatra és felejthető folytatások: Pumpkinhead 2. - A végső bosszú

Az 1988-ban elkészített Pumpkinhead - A bosszú démona egy közepes költségvetésű horrorfilm volt, ami egyben Stan Winston (1946–2008) maszk- és trükkmester első rendezői bemutatkozása is volt. A filmről nem lehet kijelenteni, hogy nagyot ment volna a ... Teljes kritika

2019.01.02 harnas1207 Nézhetetlen

Nézhetetlenre értékeltem, de én mégis végignéztem az emberiség megmentése érdekében. Az Alien imitátor elszabadulása új betűt kíván az abc-be, mert a "ZS" kategóriát se éri el.

2016.02.13 Balint

Ez az a rész amelyet Magyarországon nem jelent meg semmilyen formában és talán nem is véletlenül, bárki aki teheti kerülje el jó messzire, én szóltam ;)

A film alcíme Blood Wings volt (Véres szárnyak), ami el is hangzik a filmben, de a magyarországi fordítók A végső bosszú alcímet adták neki.Szerző: Kóborló

A filmbéli Dixon bíró háza ugyanaz a ház volt, mint amit az 1980-as Motel Hell című filmben is láthatunk.Szerző: Kóborló

A filmet csak videón mutatták be, mozis bemutatása nem volt.Szerző: Kóborló

A filmben három olyan színész is szerepelt, akik már szerepeltek egy-egy klasszikus horrorfilm széria valamelyik részében. Andrew Robinson (Hellraiser), R.A. Mihailoff (Texasi láncfűrészes mészárlás III.) és Kane Hodder (Péntek 13. VII–X.).Szerző: Kóborló

A forgatás mindössze 24 napig tartott. Szerző: Kóborló