Quatermass és a pokol

Quatermass és a pokol

Quatermass and the Pit
Videók

Egy réges-régi idegen űrhajóra bukkannak Londonban, ami komoly hatással van az ott élőkre.

(HercegPeter)

Julian Glover
Bryan Marshall
Bryan Marshall

2020.08.08 Interfectorem Sabnock

Feliratosan láttam, tehát eredeti hanggal, és tetszett. Mai szemmel kicsit lassú és a filmes technikák nem olyan frissek, de a mondanivaló és a film maga kifejezetten jó.

2015.12.29 Alphik

Részemről kellemesen csalódtam a történetben, arra gondoltam, hogy ez valami teljesen elszállt sztori lesz, de végül is képes volt valamennyire a racionalitás medrébe maradni, tehát nincsenek zavaró, indokolatlan mozzanatok. Ennek ellenére szerintem kicsit unalmas, sok helyütt leül, vagy épp kifulladnak a jelenetek.

2015.11.30 SztarkTóni

Bár nagyon szeretem ezt a filmet, az idő vasfoga sajnos nem kímélte, és kiütköznek a korszak filmes kezdetlegességei. Máskülönben még mindig élvezetes film tud lenni, csak néhol megmosolyogtatóak a megoldásai.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)Szerző: dulkap