R. L. Stine: Démontanya

R. L. Stine: Démontanya

Mostly Ghostly

Max nem éppen átlagos tinédzser: imádja a mágiát, megveti a sportokat, s úgy tűnik, képtelen megszólítani titkos szerelmét, Tracit, aki egyben a legnépszerűbb lány az iskolában. Ugyanakkor egyedül õ látja azokat a szellemeket, akik a házukban lakoznak, ezért a nyughatatlan lelkek felkínálják neki az évszázad üzletét: amennyiben Max segít nekik kideríteni, hogy mi történt a szüleikkel, valamint megküzdeni egy hátborzongató kísértettel, akkor a szellemgyerekek segítenek neki, hogy átlagos fiúból az iskola legfeltűnõbb jelensége

Rendező: Rich Correll
Forgatókönyvíró: Pat Proft, Rich Correll, R. L. Stine
Premier (HU): 2009.02.12.
Sterling Beaumon
Danny Trejo

2019.07.24 atombence

Klasszikus R.L. Stine adoptáció

A Stine "Monsterville" sorozat első adoptációja. A történet a szokásos, fiatalok próbálják a szellemeket útba igazítani. Családosoknak kötelező!

2016.03.26 Domino

Elég kemény fába vágta a fejszéjét a Disney, egy olyan szellemsztorit készíteni, ami nem túl ijesztő, ugyanakkor nem is gagyi, hát szinte a lehetetlennel vetekszik. Ennek ellenére jól összeszedett lett a film, még ha sok helyütt túl gyermetegek is a ... Több

2016.04.28 TPetty

Nekem kissé amatőr ez a film. A Disney-től egyszerűen többet vártam volna, bár mostanság nem túl sok remekműve született. Danny Trejo nem igazán értem mit keres a filmben. Ez a film sajnos eléggé gyenge, egyszer meglehet nézni, de nem lesz kellemes élmény.